Pokročilý

Co se mi stane když použiji gel na vlasy, který je 2 roky prošlý?

Mám gel měl se spotřebovat v roce 2011. Byl ve standartních podmínkách. Akorát je trochu tekutější. Co se mi stane když ho použiji?
Doplňuji:
A jaké jsou podezřelé produkty u gelu na vlasy? :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Upadnou ti vlasy nebo třeba jen nebude už tak dobře tužit.
Proostě si ho dobře prohlédni a pokud si nevšimneš podezřelých vlastností, tak ho klidně používej.
Ale na druhou stranu jak se říká " Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci." Tak funguje "Nejsem tolik bohatý/zdravý, abych používal prošlé produkty."

Doplňuji:
Když je gel už dva roky prošlý, tak je podezřelý sám o sobě. Vem si, že gel je jenom kupa chemikálií, které už klidně mohly spolu zreagovat nežádoucím způsobem. Nemusí ti to udělat nic nebo ti to spálí vlasy....co já vím. A doba trvanlivosti se neuvádí jen tak pro srandu králíkům.....

Další odpovědi:

Zlatý

Raději bych ho vyhodila, vlasy máme jen jedny.Gel na vlasy nepředstavuje pro nový nákup tak velkou položku.

Pokročilý

Nic ti nehrozí, gel maximálně tak změní strukturu a bude buď neaplikovatelný (příliš tuhý - ztrátou rozpouštědla), nebude dostatečně tužit (bude moc tekutý).

Lulijej: Nesmyslná odpověď jako chorobný strach ze všech éček, při prozkoumání složení gelu zjistíš, že tam nemá co spolu zreagovat.

Zdroj: studium chemie na vš

Stříbrný

taky si myslím, že ti nic nehrozí, tak to zkus když chceš jen na části vlasů, co to s nima provede, podívej se na to, až to uschne pořádně na denním světle, jestli gel není nějak zašedlý, nebo tak něco, ale myslím, že to je v pohodě

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

asi budeš smrdět jak skunk...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.