klumprt

Co se děje na tomto obrázku?

http://buffeto­blog.files.wor­dpress.com/2011/05­/naked-man-on-wood-pile.jpg
Doplňuji:
Tak tedy trochu těch spekulací prosím 🙂

Nejlepší odpověď
setapouch

Starší pán, obut v holinky a držíc mísu, sedí na hromadě dříví u dřevěného domu. U hromady dříví stojí dvě starší dámy. Jedna drží polínko a druhou ukazuje pánovi dlaň. Druhá z dam se dívá mimo zabranou scénu přibližně ve směru něčeho, co je kouskem v záběru a co se mi nedaří identifikovat.
Vše ostatní jsou, bez kontextu, spekulace.
Doplňuji:
A co se tam teda děje? :)

Další odpovědi
anonym

Asi s ním chtěj zatopit taky 🙂

marci1

Jeho drahá polovička mu podává polínko a říká : „Proboha přikryj si ho, kdo se má na to dívat. Ožere se a ještě tu dělá striptýz !“ 🙂

bolak

Pán je žebrák a obcházel vesnici s tím že za pár korun udělá nějakou domácí práci, paní vlevo mu slíbila 100 korun když poseká dříví, on udělal co slíbil ale ona mu teď odmítá zaplatit a říká že mu místo toho dá najíst, když doseká ještě 3 kolečka a nese mu mísu ve které právě míchá těsto na palačinky, pán reaguje vysvlečením se do holin a slovy: „na to dříví se ti bábo leda vyseru“, načež usedá na haldu obnovitelného zdroje energie s úmyslem konat potřebu, paní v pravo zjistila že na vrchu hromady se opalovala její věrná přítelkyně kočka Heda.

cochee

Týpek se ožral. Někdo, když se ožere, je agresivní, jiný brečí, třetí usíná – tadyten vyvádí a přitom se svlíká…

Děda Louda

Praktická ukázka z instruktáže o použití ochranných pracovních pomůcek.

dědapetr

Přistižen při nevěře.