irij

Co s tím, když mi nahlásí AVG při kontrole počítače: Soubor má poškozený digitální podpis vydaný…Je to problém nebo to

ignorovat, či dokonce odstranit tyto soubory?
Doplňuji:
Nebo se mám snažit soubory obnovit?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokud nehlásí infekci virem, trojanem a pod, ignorovat.
Doplňuji:
windows jw paranoiský program, zekména OS Windovs Vista.
Všechno, co nepochází z dílny Microsoft nebo co neběží přímo ve zdrojáku od Microsoft je „nepřáteslké“. Proto tyhle hlášení (AVG totiž čerpá informace o digitálním podpisu z knihoven Woken).
Pokud nepracujete přímo v programech, které vyžadují win, skuste třeba Ubuntu, kde se tyto problémy vyskytují skutečně vyjímečně.

Obnova souboru nepomůže, poud tento není z dílny Microsoftu (nebo spřízněné).