df

Co s těmi dotazy+ tady zkoušíte?

Jak dlouho tu necháte mrtvé otázky? Zrušte tu šaškárnu, nefunkční, zbytečnou, kontraproduktivní, znervozňující, tlející hnilobu atd.

Nejlepší odpověď
Filip84

Proč by to dělali? 😂🙄🙃

Myslíš, že administraci Tvůj názor zajímá? Myslíš, že je zajímá názor jakéhokoli uživatele!? 😂😂😂 Jist jsem sobě tím, že jim je úplně někde.

Kategorie „Dotaz+“ má, zjevně, lákat nové uživatele. Ano, je to pitomost. Ale na tu, oni, mají právo: platí si to. Když jim nevadí, že to tu jde od desíti k pěti…? Co nám může být do toho!? 😈

Další odpovědi
Savier

Administrátoři tohoto velmi cenného webu dost dobré vědí, co dělají. Být tebou, tak bych se zdržel kritiky. Děkuji.

Bortolo

Administrátor nominoval top dotazy, které logicky přišpendlil do popředí poradny. Jeho web, jeho pravidla.

df

Bortolo: před pár lety tu byla jiná situace. Dotaz+ tu byl pověšený pár dní, pak se obměnil. Nestalo se, že by tu visel dotaz, na který nikdo nereaguje skoro 2 týdny. A neznamená, že to nejsou moje stránky, že nemůžu říct, že je něco debilního.