Co s sebou na "posezení u grilu"?

Kamarád mě pozval na večerní "posezení u grilu", kde budou jeho kamarádi (okolo 20 let) které neznám a já jsem rozpačitá z toho, že nevím jestli vůbec a případně co vzít s sebou k jídlu či k pití. Jde o to, že je vůbec neznám, takže nevím co mám od takového "posezení u grilu" a od nich samotných očekávat. Alkohol vůbec nepřipadá v úvahu, jelikož bych ho ve svých 16 letech nesehnala žádným legálním způsobem. Napadlo mě zeptat se toho kamaráda, ale nemůžu se mu dovolat, jelikož je v práci. Myslíte že se ode mě očekává že něco přinesu? Co by to tak mělo být? Jak byste si naopak připadali kdyby tam někdo z vašich kamarádů přišel s kamarádkou kterou neznáte a ona by vůbec nic nepřinesla?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

o takové holčině bych si neřekla vůbec nic...to je čistě na ní jak se k tomu postaví...a jak radí badisko...když to nebude alkohol...tak to může být jídlo...a nemusí to být jen maso...můžeš donést něco sladkého...nějaký dezert, bábovku....po záplavě masa si většina ráda dá něco sladkého .-)...

Další odpovědi:

Pokud já někoho pozvu do ´mé´ společnosti, zodpovídám za něj (a, případně, si ´musím´ to pozvání ´zodpovědět´) - takže, jestliže ti neřekl žádné podmínky (co sebou, co na sebe...), nijak se ´neomezuj´ chovej se přirozeně. Jen - jestliže jde o posezení venku, obleč si něco, co můžeš ušpinit, případně zničit.
;-)
Když ale, jak píše Funna, upečeš a přineseš bábovku, budeš ´hvězda´...

Zlatý

Ne neni to podminka ....:D pokud te pozval ...tak osobne bych ve snem veku donesl pivo a flasku ..to ty nemuzes ..klid ..
Co.. ale klido muzes ...tak donest nejakou blbost na gril ...vyjde te to levneji nez flaska pokud nechces jit s praznyma rukama ...nalozit maso umi kazdej (skoro kazdej) treba se mrkni zde ...>> http://clanky.vareni.cz/…
Ovsem podminkou to neni ...
Ale ty si vem repelent proti komarum esli ..tam budes i vecer a verz ze tohle vecer jeho kamaradi opravdu oceni ...:D ...

Bronzový

Tak osobně bych určitě něco přinesla, je to slušnost, když mě někdo někam pozve - jak uvedla Funna, něco sladkého nebo třeba nakrájenou zeleninu k tomu masu. Na sebe si vem něco, co nechceš mít smradlavýho od kouře.. Jasně, že nemusíš mít tepláky a vytahaný tričko, ale třeba roztrhaný džíny, co už nenosíš, na nohy kecky, nějaký normální tričko a na večer tlustou mikinu nebo svetr.. nebo si přines deku a pak se k tobě může někdo přitulit... :P

Stříbrný

Já bych vzala hlavně dobrou náladu, ta je vítaná vždycky :-)
Doplňuji:
No stou bábovkou bych si to rozmyslela je to akorát na po....ní
Je to na tobě;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.