Co s přebytky brambor? Na inzeráty se nikdo neozval. A jsou velké a hezké, bylo by mi jich líto.

Přebytky brambor.

Nejlepší odpověď
Drap

To je těžké, letos je brambor nadúroda.
1 Snížit cenu
2 Nábídnout někomu kdo chová zvířata
3Zkrmit sám doma
4 Zakoupit prase
5vypálit z nich líh
6 nadělat bramborové lupínky

Třeba si něco vyberete

Další odpovědi
hanulka11

vařit jídla z brambor, podarovat známé a sousedy ,......jen je nevyhodit
nabídnout do nějaké restaurace , bufetu

aramah

Záleží jakou cenu jste uvedl,u nás koupím brambory za 5.50 kč vše se točí kolem peněz…

anonym

Snadná pomoc, uveď místo, množství i cenu a pošlu ti tam hned autobus zákazníků.
Pokud jsi ale daleko nebo drahý, pak se obrať na nejbližší velkoobchod a licituj o podmínkách.

elektrikář

Mněl bych také zájem uveďte cenu a kde adresa na můj mail je na profilu.Elektrikář

jiriii

Pokud máte možnost je uskladnit tak je uskladněte a počkejte až na jaro. Pak vám za to dají i 10kč i více.

baghira

Zkusit oblíbené aukro,cz Tam se leckdy prodají i neuvěřitelné věci – pár palet brambor by nemusel být problém.

gnosis

jak pise jiri, pokud je uskladnite v chladu, vydrzi do jara.