Avatar uživatele
Urbanovaa

Co s hnědým vytokem?

Ahoj, mam menší problém je mi 13 let a před ms mam takový světle hnědý výtok, není vyloženě hnedej ale takovej i trosku se žlutou stopou, je takovej hodně lepkavej a hrozne se z toho stresuju, bojím se to někomu říct. Nevíte prosim někdo co to muze být? :,(
Premyslela ze to muze být stresem, jsem hodně ve stresu, a MOZNA mam deprese, na jednu stranu je ještě možné ze mam nízký estrogen, protože málo jím, nebo jako podle me jim dost ale všichni rikaj ze ne, jedem cas mi padali vlasy dost

Zajímavá 0 před 119 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hledat rady na netu je nesmyslné, V tomto případě pomůže návštěva gynekologa. Pouze ten je schopen určit o co se jedná a doporučit vhodnou léčbu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucyfer

Myslím si, že je to v pořádku. To se děje vždycky před ms – než se ta krev opravdu spustí, říká se tomu špinění. Je to vlastně bezva, protože když na menstruaci zapomenu, tohle je ještě chvíle, kdy to můžu jakoby „zachránit“, aniž bych protekla. I na konci menstruace bývá špinění. Optimální je, když to trvá tak půl dne před a až jeden den po menstruaci (podle Marie Helen), ale nedělej si s tím starosti, pokud to bude déle. Ta krev je hnědá, protože je jí málo a rychle zoxiduje na vzduchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Hnědý výtok může být normální, zejména v době tvé puberty, a obvykle neznamená nic vážného. Je to stará krev, která může být těsně před nebo po menstruaci. Pokud tě to však stále znepokojuje, opravdu bys měla promluvit se svou maminkou, starší sestrou nebo nějakým důvěryhodným dospělým o tom, co se děje.

Jestliže máš symptomy inkontinence (nemůžeš se ovládat při močení nebo stolici), horečky, bolesti břicha nebo pokud se cítíš nemocná, měla bys se určitě obrátit na lékaře. Také pokud si myslíš, že máš deprese, měla bys se o tom poradit se svým lékařem nebo dospělým, kterému důvěřuješ. Deprese je vážné onemocnění a je důležité, aby s tím někdo dospělý pomohl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví