Avatar uživatele
zjentek

Co říkáte tomu, že mléko hydratuje mnohem lépe než voda?

Věděli jste o tom?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 274 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

A to máš odkud?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Neříkám tomu nic, upředostňuji hydrataci vinným střikem. Dneska jsem vychrupnul lahvinku ani nwm jak. Jestli léto rychle neskončí, bude ze mě alkoholik. 😉 😁

Tady máš krásný flák pro inspiraci: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JCZcFFKS-Qk&ab_channel=Stu­diocanalUK . 😉 😄

Fuck what they a saying what a life!!!

😄 😉 😄 😉 😄 😉

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nevěděl, to nic nemění na tom, že hydratuju vodou. Mlíko má spoustu nevýhod:

  • je podstatně dražší než voda
  • já osobně ho vypiju max půl litru a mám tak na týden klid, nebudu se přemáhat pít něco, co mi nechutná
  • pro mě jakožto diabetika je mléko jídlo, nikoliv pití a musel bych jej začleňovat do mé karbohydrátové bilance – o to méně skutečného pevného jídla bych pak mohl sníst
  • lidské trávení není uzpůsobeno k dlouhodobému kontinuálnímu příjmu mléka, může to vyústit v řadu různých problémů

To jen tak, co mě hned napadlo, určitě je toho více.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, TVL, ty seš snad VŠUDE. Běž už do prdele, ano?

Avatar uživatele
elkon

Tam jdi ty a nevymýšlej nesmysly, které tu pak předvádíš. Web je veřejný, bohužel i pro takové dementy, jako jsi ty.

Avatar uživatele
zjentek

Jistě, web je veřejný a přesně to znamená, že není deníčkem a ani knihovničkou tvých osobních dojmů. Kdo z nás dvou je či není větší dement, dezolát či debil, zde bohužel prokázat nelze. Co se dá dělat.

Avatar uživatele
zjentek

…A nauč se googlit primitive, když zde míníš ohromovat odkazy>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=co+hydra­tuje+v%C3%ADc+ne%C5%BE+v­oda&ei=ve7MZJr8HP-I9u8PuK-b2Aw&ved=0ahU­KEwjazoqvgMOA­AxV_hP0HHbjXBs­sQ4dUDCA8&oq=co+hy­dratuje+v%C3%AD­c+ne%C5%BE+vo­da&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LX­NlcnAiG2NvIGh5ZHJhdHVqZS­B2w61jIG5lxb4gdm9kY­TIFEAAYogQyBRA­AGKIEMgUQABiiB­DIFEAAYogQyBRA­AGKIESIo-UL0bWJQucAJ4A­ZABAJgB_QGgAY­wIqgEFNC40LjG4AQ­zIAQD4AQHCAgo­QABhHGNYEGLAD­wgIIEAAYiQUYog­TiAwQYACBBiAYB­kAYC&sclient=gws-wiz-serp

Nový příspěvek