zjentek

Co říkáte tomu, že mléko hydratuje mnohem lépe než voda?

Věděli jste o tom?

Odpovědi
elkon

A to máš odkud?

aliendrone

Neříkám tomu nic, upředostňuji hydrataci vinným střikem. Dneska jsem vychrupnul lahvinku ani nwm jak. Jestli léto rychle neskončí, bude ze mě alkoholik. 😉 😁

Tady máš krásný flák pro inspiraci: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JCZcFFKS-Qk&ab_channel=Stu­diocanalUK . 😉 😄

Fuck what they a saying what a life!!!

😄 😉 😄 😉 😄 😉

cochee

Nevěděl, to nic nemění na tom, že hydratuju vodou. Mlíko má spoustu nevýhod:

  • je podstatně dražší než voda
  • já osobně ho vypiju max půl litru a mám tak na týden klid, nebudu se přemáhat pít něco, co mi nechutná
  • pro mě jakožto diabetika je mléko jídlo, nikoliv pití a musel bych jej začleňovat do mé karbohydrátové bilance – o to méně skutečného pevného jídla bych pak mohl sníst
  • lidské trávení není uzpůsobeno k dlouhodobému kontinuálnímu příjmu mléka, může to vyústit v řadu různých problémů

To jen tak, co mě hned napadlo, určitě je toho více.

zjentek

Elkon, TVL, ty seš snad VŠUDE. Běž už do prdele, ano?

elkon

Tam jdi ty a nevymýšlej nesmysly, které tu pak předvádíš. Web je veřejný, bohužel i pro takové dementy, jako jsi ty.

zjentek

Jistě, web je veřejný a přesně to znamená, že není deníčkem a ani knihovničkou tvých osobních dojmů. Kdo z nás dvou je či není větší dement, dezolát či debil, zde bohužel prokázat nelze. Co se dá dělat.

zjentek

…A nauč se googlit primitive, když zde míníš ohromovat odkazy>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=co+hydra­tuje+v%C3%ADc+ne%C5%BE+v­oda&ei=ve7MZJr8HP-I9u8PuK-b2Aw&ved=0ahU­KEwjazoqvgMOA­AxV_hP0HHbjXBs­sQ4dUDCA8&oq=co+hy­dratuje+v%C3%AD­c+ne%C5%BE+vo­da&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LX­NlcnAiG2NvIGh5ZHJhdHVqZS­B2w61jIG5lxb4gdm9kY­TIFEAAYogQyBRA­AGKIEMgUQABiiB­DIFEAAYogQyBRA­AGKIESIo-UL0bWJQucAJ4A­ZABAJgB_QGgAY­wIqgEFNC40LjG4AQ­zIAQD4AQHCAgo­QABhHGNYEGLAD­wgIIEAAYiQUYog­TiAwQYACBBiAYB­kAYC&sclient=gws-wiz-serp