Co říkáte na tuto protikuřáckou reklamu?

Odradí tohle kuřáky?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sYqGQ6eu­enQ

Odpovědi
Drap

Neodradí. doposud zřejmě nikoho žádná podobná neodradila.

Mc Merkurion

… a jako který? já těhotnej nebyl, nejsem a nebudu, takže naprd, co jsem znal dost kuřaček, tak vim, že v těhotemství nekouřily, a momentálně si prohlížím ony odporné obrázky na krabičce a je mi to šumák …
… chtěl bych vidět statistiku, jak měli tyto kampaně, zákazy kouření a podobně vliv na počet kuřáků >>> ale to se nikde neříká, jelikož je to dobrej kšeft …

dr.luha

Protože efekt placeba funguje překvapivě dobře, mohou ošklivé a nechutné obrázky, které jsou jen fotomontáží, vyvolat u vnímavých lidí nemoc, což je pro zdravotnický průmysl velice zajímavé.