dagry

Co říkáte na to, že stromy pomáhají léčit rakovinu??

Já osobně bych se k tomuto tvrzení i přiklonila, protože mně osobně pobyt v přírodě opravdu pomáhá se uvolnit a oprostit od stresů a problémů. „Nenacucávám“ se na stromy, ale už ten pobyt v lese je mi opravdu velice příjemný.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pobyty v přírodě mám rovněž ráda. Je to příjemné. Jestli však dokáží stromy vyléčit rakovinu, netuším. Někdo se na to dívá tak, že to pro něj skutečnost je, někdo může říci, že to je výmysl. Každopádně věřím, že příroda pomůže vyléčit několik šrámů na duši, které někteří lidé mají. 🙂