rrihamirek1

co rikate na tento mem? napiste mi to do komentaru

Odpovědi
Krupice

Nebo: Jsem velký vlastenec, ale štve mě, že Rusko bylo vyřazeno z Rady OSN (ač ho nahradilo Česko), že se Ukrajina nevzdala (ač by to znamenalo další rozpínavost Ruska). Dám si na profil českou vlaječku, byť bych si tam dal nejraději tu ruskou. Jste k smíchu :D Vy rádi říkáte A ale záměrně opomíjíte B. Nemáte jinou alternativu, jediné řešení, jak Rusko potrestat za bezprecedentní politiku, možná se vám rozsvítí, až Rus bude chtít vtrhnout do Polska. Možná ani pak ne.

Drap

Neříkám nic. Koho jsme si zvolili, toho máme a ten nás podle sebe řídí od deseti k pěti. Aspoň se zavděčíme přátelům ze západu.

elkon

Troll se naučil cizí slovo – hurá. Ještě aby se naučil gramatiku a interpunkci.

zjentek

Skvělá definice, bravo.