Matthew

Co říkáte na pana Babicu ??? :) :D

Já si nemůžu pomoci, ale já ho nějak nemůžu vystát :D Na jeho pořad se díváme občas už jen proto, že se všichni dost zasmějeme. Jeho recepty jsou velice jednoduché až prosté, že se občas divím, že je s tím v televizi. Zrovna dnes to byl celkem mazec, když plnil ty bagety a všude mu to teklo a pak to vytáhne zabalené v alobalu ven z trouby a pronese, tak takhle to vypadá :D Sem tam plácne do toho ještě nějakou větší jobovku a pozvaní hosté v jeho show většinou jen tak stojí a přikoukávají až je to trapné :D Třeba má někdo jiný názor, nikomu ho neberu, sem s ním :)
Doplňuji:
Tak abych se doplnil :) je pravda, no nic moc mu tam velice neteklo :D ale vypadalo to divně jak tam plnil ty bagety. Já bych je radši naříznul a dal zapéct tak. Navíc pořad je samá reklama, pánev tam pánev sem. Dále, pan Pohlreich nadává a dost často a tím si nejspíš získal diváky mladší generace a upoutal na sebe pozornost, ale měl jsem tu čest se s ním už setkat a vidět ho naživo vařit a musím uznat, že to je přeci jenom něco jiného. PS: jsem taky vyučený kuchař, tak občas mi přijde divný, když ho vidím dělat v televizi jídlo jako vajíčka na pánvi nebo obyč tousty :)

Nejlepší odpověď
briketka10

dnes jsme se dívala a ostré kuře se mi zamlouvalo a Falafel taky
je to zdravé jídlo i když uplácal ty placky, jako naše karbanátky..
ve VIP prostřenu toto jídlo dělal Sámer Issa a použil ke tvarování
pol.lžíce, aby měly ten tvar jaký mají mít, ale zpět mě vůbec
nevadí,naopak vaří z obyčejných u nás dostupných surovin, zve
si hosty, kteří mají své recepty a to je daleko lepší, než se dívat na
Pohlreicha, jak je všude sprostý a asi si myslí, jaké tím prokazuje
dobrodinní..

Další odpovědi
anonym

Babica- k tomu není co dodat. Kuchař to není, něco jiného nebo někdo jiný také, takže nicka. Nestojí mi ani za názor…

Alesh

Já ho neznám, jen vím, že je to nějaký ten televizní kuchař. Každopádně jsem se teď zasmál u Ano, šéfe. Když byl někde na nějakém zámku, vlezl do kuchyně, aby se seznámil s kuchařem a proběhl rozhovor:

kuchař: Kubica
Pohlreich: Babica?
kuchař: ne, Kubica
Pohlreich: Aha, no ale chutná to jak od toho prvního.

🙂

badisko

REKLAMA......­......tot vse …jako kuchare bych ho bral kdyby varil nesponzorovane …

terry

Nic moc. Ale někomu jeho recepty vyhovují.
Malá slovní zásoba – mám za to, že pokud mám pořad v TV, mělo by mít vyjadřováíní nějakou úroveň.
Recepty mě neoslovují. Často používá levné náhražky, ale to už pak je občas jiný recept se zcela jinou chutí.

mosoj

Vynikající recepty.
Polreicha nemohu posoudit ten vaří jen pro voly !!!!
Doplňuji:
briketka 10 " já nevařím, ale to samé říká moje žena .

anonym

Jediný pořad o vaření jenž jsem sledovala byli Kluci v akci. Pořad pana Babici neznám, tak nemohu posoudit.

štamgast

Možná nemá slovní zásobu (co čekat od kuchaře) ale mně jeho jídla chutnají. Co se týče bagety tak mu tam nic neteklo. Ale u toho „takhle to vypadá“ jsem se zasmál protože to měl ještě zabalený :D.

Brčko

Na p.Polreichiovi jde vidět ta touha vytřískat prachy.Nejvíc mě pobavil jak vynadal personálu že kupuje marketu a pak je hned reklama na supermárket Interspart.Jsem kuchař 25 let a přál bych si vidět tohoto pána jak sám zvládá 30 obědů .Kecat a nadávat umí každý.

anonym

Co že říkám ? Blbec!

BANAN93

Je to prodejce jízdních kol co já vím........ a mě to zas tak nevadí, je to jednoduché vaření pro lidi (kterých je spousta) co si neuměj ani nandat jídlo na talíř a ohřát v mikrovlnce a takové lidi přece nebudete učit vařit „svíčkovou wellington“

Kamionacka09

No ja nevim a hlas ma trochu jak vyleceny alkoholik.

Braník

Hrůza a děs,takovýho šmudlu může dát do telky jen Nova

hanulka11

je to takovej lidovej matla patla- já když vařím taky improvizuji, ale jeho náhražky mnohdy už „neskousnu“ nevařím podle něj a už dlouho na něj nekoukám- vlastně na telku vůbec

chachar1922

Nesympatický a jeho hlas je odporný.

Damiana

„Produkt“ dnešní doby. Jestli je to parodie na vaření, tak už je na čase se „odmaskovat“ jako v Tootsie, jestli to myslí vážně, tak je to horor.
Ale když vidím, co jsou lidé schopni koupit za humus, vařit z toho, jíst to a ještě si podobné blevajzové „recepty“ předávat, nedivím se, že má tolik obdivovatelů. Cílová skupina je tu jasná. „Jeho“ chlapi se s ním ztotožní a ženské „to“ mají doma. Když Nova kdysi dělala dusno, že „ho“ zruší, to bylo haló! Jestli umělé, to nevím, ale oblíbený mezi určitou skupinou lidí jistě je…
Nevaří levně ani jednoduše, patlá to jak prase. O jeho opileckém zjevu a projevu se zmiňovat ani nebudu… Ále… Teď jsem si vzpomněla… Pomůžu si krásným výrazem od RyuzakiKate, který tu nedávno použila… Hnůj…:-))))