Co říkáte na košile?

Zdravím, co říkáte na košile? Kdy je nosit, k jakým příležitostem, co k nim? A jak se vám celkově líbí?
Doplňuji:
No a ještě jedna otázka - hodí se podle vás jeden "typ" košile na víc věcí? (společenské jen tak na ven, třeba)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

TarzanVeliky-proč ne? Já košile nosím do školy, ven, klidně i do práce, samozřejmě, je to jiný typ košile, než ta plesová, ovšem je v ní pěkně.

Další odpovědi:

Jaké košile máš na mysli??
Já nosím košile poměrně často a leckam, k různým příležitostem - od lehkých letních sportovních přes oblekovky (k saku, pochopitelně) po teplé (třeba flanelky).
;-)
A jo - líbí, jinak bych je nenosil.

asi záleží jestli je člověk košilový nebo ne. Zastánci košil mají docela výběr, dají se sehnat košile různého střihu, barev a materiálu. Od košil na spaní, do práce, pro volný čas po košile do divadla na svatbu, nebo pohřeb.Košile jsou pro všechny příležitosti a dají se všemožně kombinovat.
Já moc košilová nejsem, nebaví mne to zapínat, popřípadě žehlit...

Zlatý

Košile na mužích se mi velmi líbí. Existují různé druhy z různého materiálu, které se dají nosit téměř všude. Existují košile společenské, sportovní, lehké letní ap. Velmi hezké jsou i polokošile ( s límečkem ). Prostě se mi líbí na mužích límeček. :-)

Zlatý

Nosím košile téměř neustále.

tak košili asi jen do společnosti, určitě bych nešel s košilí do lesa na dříví nebo tak podobně :)

Já nosím košile dennodenně, nepotřebuješ k tomu zvlášní příležitost, genteman košili nosí vždy a všude :)) Kdybys chtěl o tom něco víc zkus http://dokonalostsama.cz/ Je to modni magazin

Diskuze k otázce

anonym

Tak jsem ještě doplnil jednu otázku... ?

anonym

@mowla všechny :) Prostě názory na otázky, je jedno, kterých konkrétně.

anonym

No jo - já nosím všechny, kromě pletených.
K účelu podle druhu a podle nálady - někdy triko, někdy košili, někdy triko pod košili.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.