Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na košile?

Zdravím, co říkáte na košile? Kdy je nosit, k jakým příležitostem, co k nim? A jak se vám celkově líbí?
Doplňuji:
No a ještě jedna otázka – hodí se podle vás jeden „typ“ košile na víc věcí? (společenské jen tak na ven, třeba)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

TarzanVeliky-proč ne? Já košile nosím do školy, ven, klidně i do práce, samozřejmě, je to jiný typ košile, než ta plesová, ovšem je v ní pěkně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jaké košile máš na mysli??
Já nosím košile poměrně často a leckam, k různým příležitostem – od lehkých letních sportovních přes oblekovky (k saku, pochopitelně) po teplé (třeba flanelky).
😉
A jo – líbí, jinak bych je nenosil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gaja

asi záleží jestli je člověk košilový nebo ne. Zastánci košil mají docela výběr, dají se sehnat košile různého střihu, barev a materiálu. Od košil na spaní, do práce, pro volný čas po košile do divadla na svatbu, nebo pohřeb.Košile jsou pro všechny příležitosti a dají se všemožně kombinovat.
Já moc košilová nejsem, nebaví mne to zapínat, popřípadě žehlit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Košile na mužích se mi velmi líbí. Existují různé druhy z různého materiálu, které se dají nosit téměř všude. Existují košile společenské, sportovní, lehké letní ap. Velmi hezké jsou i polokošile ( s límečkem ). Prostě se mi líbí na mužích límeček. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nosím košile téměř neustále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak košili asi jen do společnosti, určitě bych nešel s košilí do lesa na dříví nebo tak podobně :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lailinka

Ahoj, máte zkušenosti s košilema od bespoken.cz? Ta cena se mi líbí – je podle typu košile a podle látky. Vychází to kolem 2500. Jako cena je super za tu kvalitu a originalitu, mi přijde :) Co myslíte?

Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, já teda košile zbožňuju… a to jak u sebe, tak i u chlapa. Teď jsem narazila na skvělou stránku,kde mají krásný výběr pánských košil – https://horky-kosile.cz/ Tak se zkuste mrknout, určitě vás něco zaujme…

před 2178 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

Když jste u těch košili. Co pod ně nosíte? Mám rád světlé košile, ale bílá trička/tílka jsou pod nimi vidět :/
Nebo nosíte jen tmavé košile?

před 2361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Prodávají se i neviditelná trička pod košile viz třeba tady: https://nevidi­telnepradlo.cz/cs/13-panske-pradlo
Mám doma 3je, jsou fakt supr, právě pod světlé košile.
Ještě jsem si v létě tam objednal i ty neviditelné boxerky, bod bílé kalhoty super!!

před 2355 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

Aha, no paráááda :o)
Doufal jsem v to, že se něco takového někde prodává. Tak to hned musím nějaké to tričko zkusit. Ty boxerky budou taky jistě fajn, ale to bych využil až v létě. Díky!!!

před 2348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Jasně,není zač ;) určitě využiješ. Já se ted chystám si objednat další trička. Jsou fakt supr.

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak jsem ještě doplnil jednu otázku… ?

před 3682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

@mowla všechny :) Prostě názory na otázky, je jedno, kterých konkrétně.

před 3682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jo – já nosím všechny, kromě pletených.
K účelu podle druhu a podle nálady – někdy triko, někdy košili, někdy triko pod košili.

před 3682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek