Co říkáte na košile?

Zdravím, co říkáte na košile? Kdy je nosit, k jakým příležitostem, co k nim? A jak se vám celkově líbí?
Doplňuji:
No a ještě jedna otázka – hodí se podle vás jeden „typ“ košile na víc věcí? (společenské jen tak na ven, třeba)

Nejlepší odpověď
huxa

TarzanVeliky-proč ne? Já košile nosím do školy, ven, klidně i do práce, samozřejmě, je to jiný typ košile, než ta plesová, ovšem je v ní pěkně.

Další odpovědi
anonym

Jaké košile máš na mysli??
Já nosím košile poměrně často a leckam, k různým příležitostem – od lehkých letních sportovních přes oblekovky (k saku, pochopitelně) po teplé (třeba flanelky).
😉
A jo – líbí, jinak bych je nenosil.

gaja

asi záleží jestli je člověk košilový nebo ne. Zastánci košil mají docela výběr, dají se sehnat košile různého střihu, barev a materiálu. Od košil na spaní, do práce, pro volný čas po košile do divadla na svatbu, nebo pohřeb.Košile jsou pro všechny příležitosti a dají se všemožně kombinovat.
Já moc košilová nejsem, nebaví mne to zapínat, popřípadě žehlit…

marci1

Košile na mužích se mi velmi líbí. Existují různé druhy z různého materiálu, které se dají nosit téměř všude. Existují košile společenské, sportovní, lehké letní ap. Velmi hezké jsou i polokošile ( s límečkem ). Prostě se mi líbí na mužích límeček. 🙂

Drap

Nosím košile téměř neustále.

anonym

tak košili asi jen do společnosti, určitě bych nešel s košilí do lesa na dříví nebo tak podobně :)

Lailinka

Ahoj, máte zkušenosti s košilema od bespoken.cz? Ta cena se mi líbí – je podle typu košile a podle látky. Vychází to kolem 2500. Jako cena je super za tu kvalitu a originalitu, mi přijde :) Co myslíte?

Pajka.111

Ahoj, já teda košile zbožňuju… a to jak u sebe, tak i u chlapa. Teď jsem narazila na skvělou stránku,kde mají krásný výběr pánských košil – https://horky-kosile.cz/ Tak se zkuste mrknout, určitě vás něco zaujme…

KvapilTT

Když jste u těch košili. Co pod ně nosíte? Mám rád světlé košile, ale bílá trička/tílka jsou pod nimi vidět :/
Nebo nosíte jen tmavé košile?

SimonS

Prodávají se i neviditelná trička pod košile viz třeba tady: https://nevidi­telnepradlo.cz/cs/13-panske-pradlo
Mám doma 3je, jsou fakt supr, právě pod světlé košile.
Ještě jsem si v létě tam objednal i ty neviditelné boxerky, bod bílé kalhoty super!!

KvapilTT

Aha, no paráááda :o)
Doufal jsem v to, že se něco takového někde prodává. Tak to hned musím nějaké to tričko zkusit. Ty boxerky budou taky jistě fajn, ale to bych využil až v létě. Díky!!!

SimonS

Jasně,není zač ;) určitě využiješ. Já se ted chystám si objednat další trička. Jsou fakt supr.

anonym

Tak jsem ještě doplnil jednu otázku… ?

anonym

@mowla všechny :) Prostě názory na otázky, je jedno, kterých konkrétně.

anonym

No jo – já nosím všechny, kromě pletených.
K účelu podle druhu a podle nálady – někdy triko, někdy košili, někdy triko pod košili.