dagry

Co říkáte na dnešní počasí?

Nevím teda jak kde, ale u nás v Jeseníkách opět valí a valí a do toho vítr.. fakt paráda ☹. Moje radost z přicházejícího jara byla zřejmě předčasná. Při pohledu z okna mi to vůbec nepřipadá na kouzelnou zimu.

Nejlepší odpověď
dudu

Vzhledem k tomu, že již něco pamatuji si říkám, no konečně normální zima.
Vždy se pobavím nad nářky našich silničářů, když lamentují „se zimou jsme počítali, ale ten sníh nás poněkud překvapil“.

Další odpovědi
mosoj

Je normální zima. V důsledku klimatických výkyvů jsme si na normální zimu ( z hlediska minulých zim) odvykli. Také již něco pamatuji a sněžení v březnu nebo v dubnu nebylo nic vyjímečného. Vyjímečné je když je v dubnu 24 stupňů. Jistotu tepla dával až květen.

panenka

u nás na jihu svítí sluníčko trochu pofukuje ale věřím že do večera to tu máme i my to sněžení

anonym

V Praze je bílo, teplota –3. Jak je to s rosným bodem- nemám tušení.
Změna.Bílo je fuč,jsou –4, s r.b. stále stejné.

bartt13

Unás na západě krásně polojasno hlavně to sluníčko mi to tu budeme mít rozhodnš do večera zima už je dlouhá.

Toruk

Taky jsem se pozastavoval (ještě před přečtením tohoto dotazu) jakou tam máte na jesenicku veelkou zimu. Tuším –10°C, ne?

Michal

Nic neříkám,je toho tolik na práci doma a tak.Jestli jsem to dobře přečetl,bydlíte na horách.......

Gabilka

Včera v Klecanech u Prahy začalo chumelit asi na 15 minut. Pak až ráno v Praze 9 chumelenice, asi na půl hodiny. Sních nedrží, ale zima je pořádná.

lorja

Dnes 7.3. v Rožnově pod Radhoštěm sněží a
myslím si,že na opravdové jaro si ještě nějaký den budeme muset počkat.