dabel

Co říkáte na demonstraci ohledně Kájínka? Myslíte si, že ho někdy pustí?

Já mu fandim

Nejlepší odpověď
atriplex

Jak můžete fandit někomu, aniž byste četla jeho spis? Glorifikovat zločince je cesta do pekel. Uvědomte si, že tento člověk spáchal několik závažných trestných činů i bez tolik kontroverzního skutku za který dostal ono doživotí. Až vám příště vykradou byt nebo ukradnou peněženku, tak policii nevolejte, vždyť ten pachatel si potřeboval jen přilepšit…

Další odpovědi
anonym

Nikdy ho nepustí,je jedno za jakou cenu.
To by znamenalo jeho nevinu a kdo by pak šel do kriminálu?

Elk

Myslím si, že ano, ale musí se prolomit ledy. Kdo je prolomí však nevím, mohl by to udělat John, ale..... čert ví!

Monny

Konečně se něco děje.Já bych ho pustila,vždyť je to snad všem jasný,že je nevinný.Do kriminálu by mněli jít jiný a konečně by se to mnělo už vyšetřit.Tady máte jasný příklad našeho soudnictví.