Rokio

Co říkáte na chování těchto povalečů?

Zde ne odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/praha/zpra­vy/kladno-napadeni-silvestr-oslavy-policie-najem-agresori.A220107_104­442_praha-zpravy_baky
zdroj: idnes.cz

Nejlepší odpověď
Drap

Jejich chování bude zřejmě po zásluze potrestáno. Nechápu ale, proč je nazýváš povaleči? Nikde se nepovalovali, ale byli právě až nad míru aktivní.

Další odpovědi
GM

Konečně někdo sebral odvahu a těmto tyranům, kteří ztrpčují život slušným pracujícím lidem, se postavil. Doufám, že se z toho stane precedens a občanům Kladna gratuluji k jejich primátorovi a městské policii.

Emefej

Takový rasismus se nesmí tolerovat! Strážníky okamžitě propustit, postižené rodině ihned vyplatit tučné odškodnění.