mobilemob

Co proti aftům?

Co proti aftům? Jsme na vesnici, žádný přípravek se tady koupit nedá, potřebovala bych spíš rady typu co dům dá.. :) Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

máte-li doma borůvky šup s nima do pusy
jinak vyplachovat ústní vodou

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=afty

david22

Častěji si čistit zuby. Když už se aft udělá, potřít místo jodovou tinkturou – JOX.

Bedy

Ústní voda nebo kloktací JOX. Myslím si, že by možná i tvrdý alkohol mohl pomoci.

Matthew

Vždycky jsem si na to dával takovou fialovou vodičku :) no hlavně čistit zuby, vyplachovat ústní vodou, umývat ovoce, umývat ruce :) atd. atd.