rosinka

Co přesně znamená zpupnost?

Doplňuji:
Od strejdy Google to není ono, není živý a vtipný, jako vy. Tímto i dík za odpovědi. 😉

Nejlepší odpověď
rtepp

povýšenecká nadutost, domýšlivost, arogance, velká sebevědomost, drzost

Další odpovědi
hanulka11

ta se projevuje u většiny politiků –je to nadřazenost, namyšlenost arogance a něco víc než jsme my …pod nimi

Jikra

Je to přesně to jak píše -rtepp- a je zajímavý že mi okamžitě naskočil Kalousek, správce pokladu,když svým poddaným rozesílal složenky se státním dluhem.To byla zpupnost.

www

A strejda Google ti to nenašel? Se divím..

jmhad

Pokud nesleduješ politiku,kdo tenhle výraz sedí,jako povýšenost a arogance nad normálními lidmi,pak si jistě pamatuješ na Trautumberka z Krkonošských pohádek.

Anizbor

Zpupnost-nadutost,snad jasná věc,povýšené chování a pod.