zjentek

Co přesně znamená to „ká“ v názvu pořadu Duše K?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je to příjmení DušeK. 🙂

Další odpovědi
Kelt

Matně vzpomínám. Někde jsem zaslechl, že když v Egyptě pohřbívali faraony, tak jim dávali do hrobu jídlo, aby duše měla co jíst. Té duši říkali ká. A pořad nesleduji. A pak je nebo bylo auto Ford K, který má taky to K, jako vzor z tohoto. Určitě o tom bude spousta informací na internetu.

Emefej

Děláš si legraci? Pusť si to, první, koho uvidíš je DušeK.

Arcimozek

Drahý Příteli,

pravděpodobně to spojení znamená „DušeK“. Nicméně, guru Dušek je bohužel šarlatán a není to někdo, kdo by měl lidem promlouvat do duše. Na jeho seancích jsou časo pouzí pomatenci, kteří neví, o čem mluví. Například si tam pamatuji Jana Raka, který tam říkal opravdové bludy. „Kvantový fysik“, ach, zjenteku, já jsem fysiku vystudovat a to, co tam plácá, jsou nesmysly.

Doudám, že pána Duška nesleduješ, neboť on je tím pokušením, které tě může stáhnout na spirituální dno. S mnoha klienty jsem musel spolupráci ukončit právě kvůli tomu!

Jediné, čemu věř, je vesmír, ten tě nikdy nezklame. Jsme s tebou.

Hodně sil přeje,
Arcimozek