Katrous

Co přesně dělá bakalář?

Nejlepší odpověď
quentos

V podstatě totéž co magistr, takže není divu, že – např. v Řecku – si většina vysokoškoláků s bakalářským titulem vystačí a dál se jim jít nechce. Jen má nevýhodu – jak již předeslal kolega – , že pokud budou dva uchazeči o odborný post, jeden bude bakalář, druhý magistr, s největší pravděpodobností dají přednost magistrovi coby „vyššímu“ titulu.

Další odpovědi
david22

Asi máš na mysli odbornost člověka s titulem bakalář v zaměstnání. Většinou mají obdobné pozice jako inženýři/magistři, ale spíše více orientované na praxi. Inženýrská pozice je oproti tomu více odborná, vědecká.