Miroslavst

Co právě děláte, vegetíte?

Přestože nepiju, koupil jsem si dnes lahvinku tokaje, jelikož tato chuť vína se mi zdá nejlepší.
Takže za chvilku otevřu, k tomu nějaké slané pečivo a pak tady bude mazec :D
Co děláte vy a jak se chystáte na dnešní večer?

Nejlepší odpověď
aramah

já jsem si udělala svařáček,v krbu pěkně praská a tak tady pobudu dokud mně ten svařáček neodbourá.

Další odpovědi
anonym

kuk a jsem tady s vámi,jen místo vínka si uvařím kafíčko a kněmu budu přikusovat bábovku

hanulka11

Tak to chceš vědět ?Sedím odepisuji ti na otázku, mám skleničku červeného a mám prostě pohodičku, jen mě štve ,že je tu málo lidí. Copak asi dělají? Zřejmě si dělají pohodu jinak .

quentos

zavařuju si mozek u scrabblu, když už kvůli němu strávím příští tejden celej v Praze a beru si na něj volno z práce, abych nedostal vejprask … i když to dostanu asi stejně, koukám na soupisku a voni se ho účastněj loňskej i předloňskej mistr republiky a další masaři, to si loňský zlato asi nezvopakuju :{)>

BEAES

Nápodobně, já mám kvínu sýr na kostičky a také pečivo, sleduji CT1, vzpomínám na své mládí a mám pohodu. Měli jsme dnes perný den, tak si to zasloužíme.

bobánek

Právě ted jsem přišel z vycházky.Sedl jsem si k počítači,a spat půjdu až kolem jedné.Vinko nemám,nebo jsem abstinent,a kavičku jsem měl odpoledne.

panenka

Já jsem před chvílí dožehlila a ted konečně už vegetím dívám se na Piráti z karibiku, sedím u netu piju kávu a cpu se rohlíkem s pomaz. máslem a k tomu rajčata.

ReHu

Teď jsem dorazila, vínko si dám až home 🙂.

ten který je

Dopoledne jsem byl v práci.navečír na návštěvě u rodičů a nyní zde.:-)

zdeny

Já pro změnu zase makám , zaplať pánbůh !!!

GM

Quentosi, nepropadej panice, všichni ti držíme palce!

dennis15

Čumim, sedim, nudim se.

Michal

Tokajské je slušné,ale těžké…

Miroslavst

Tak bacha!! Jak přikusovat bábovku? Já chci taky-prosííím.

anonym

až pošleš všem fotku jak ti to sluší v reflexní vestě

Miroslavst

neboj fotka bude, tak jsem zvědav jak to bude s tou bábovkou :D

anonym

bude fotka,bude bábovka