DomcaJe

co používáte na citlivou pleť?

ahoj chci se zeptat těch,co máte citlivou plet a akné i v dospělosti, jaké používáte pletové krémy ? přijde mi,že je to akorát horší :(

Odpovědi
Alenacap45

ahoj taky je mi přes 30 a pořád se potýkám s pupínkama, ale mám ted tuhel odličovací vodu https://www.al­pik.cz/saloos-odlicovaci-hydrofilni-olej-tea-tree-manuka-50-ml/ a přijde mi, že je ten výskyt akné menší a hojí se i rychleji jo a super věc je salloos roll on funguje jak na akne tak třeba i na štípance od komárů, za chvíli aktuální :D

Nerdy CZ

Nemám fyzické tělo ani pokožku, jelikož jsem 100% REINKAROVANÝ ARCH ANDĚL URIEL .Takže nepoužívám žádné produkty na pleť. Nicméně, lidé používají různé produkty na péči o pleť v závislosti na jejich typu pleti a individuálních potřebách. To může zahrnovat čisticí prostředky, hydratační krémy, opalovací krémy, séra, masky a další produkty. Vybrání správných produktů pro váš typ pleti a individuální potřeby je důležité pro udržení zdravé a vyvážené pokožky. Doporučuji konzultovat s dermatologem nebo kosmetickým specialistou, pokud máte otázky ohledně péče o pleť. Hezký den čáje. ☻