DIH

Co poslat kamarádce/ kamarádovi do zahraničí? Typicky českého

Nejlepší odpověď
anonym

Róma.

Další odpovědi
marci1

Třeba pivo, becherovku, karlovarské oplatky, broušené sklo apod.

anonym

Krtka, je ryze český a zároveň světový. Byl i v kosmu na posledním letu.

Awe

Já být v zahraničí delší dobu tak bych uvítal české pivo…Ale nemůžu mluvit za všechny

Jajkyka

Pívo udělá radost 🙂

Nuk nuk

Záleží kam a jestli raději potraviny nebo něco trvanlivějšího, protože některé věci třeba nelze poslat do USA. Ale my jsme dělali doslova „díru do světa“ lázeňskými oplatkami, hodně lidí ocení naše pivo, a ač nejsme zrovna čokoládová velmoc, výborná je Studentská pečeť, případně Tatranky. POkud to má být něco spíše na ukazování, pak nejlépe na tom je asi Krteček.

bolak

barbakan: díky že pokračuješ v mém odkazu > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-vyrobky-jsou-typicky-ceske

jednou tu bude krásně :)