panenka

Co pomáhá na bolest břicha?

Dobrý den dnes si připravuji chlebíčky,jed­nohubky,konak,bra­morový salát,a obaluji řízky jak jsem si vše připravovala abych měla vše dobré tak jsem z každého ochutnala trošku.Ted mě hrozně moc rozbolelo břicho nakapala jsem si Algifen a nepomohlo mi to .Můžete mi prosím poradit co mi může pomoci?známá mi poradila vypít mátoý čaj mám toho do večera docela ještě dost a ráda bych si to dnes vše dodělala abych už zítra nemusela nic dělat děkuji za rady.
Doplňuji:
Těhotná Miroslave nejsem 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

a nejsi těhotná? Včera byla středa ♀♂☺
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Doplňuji:

Jsou zde dvě možnosti, buď ti jde špatně kalendář a tudíž nic nebyo nebo bylo a ještě o tom ani nevíš ☺☺☺☺☺☺☺

Ne vážně. Zkus v lékárně smectu. Je to prášek, který se rozpustí ve vodě a vypije. Když je člověku špatně, pomůže to, jestli i na bolení břicha nevím.

Další odpovědi
ten který je

Chtěl jsem panenko poradit také mátový čaj.

hanulka11

Já bych šla na procházku.
Já ani nevím ,jakou mám tedy výhodu, že nic neochutnávám .
Doplňuji:
Myslím,že jsi jen přeplácaná z toho ochutnávání.Chce to pohyb a vytrávit a už nic nejíst .Pij jen vodu Toto pěkně brzo začíná.Co budeš dělat o svátcích? Chce to opravdu s rozumem a neplácat sladké a mastné a vše dohromady/to ty ale jistě víš/

quentos

zkuste se poptat v lékárně, zda nemají semena anděliky. Jsou na bolest břicha přímo zázračná. Než je slijete, měla by se pět minut vařit ve vroucí vodě (cca jedna kávová lžička na 1/4 l).
Doplňuji:
možná bych mimo lékárny zkusil i nějakou specializovanou prodejnu čajů, máte-li poblíž.

irij

Těžko léčit, když se neví co a jak. Můžou to být zaražený pr.., pak by byla dobrá ta procházka.Ale taky to může být slepák a řada jiných bolestí břicha a to bych doporučoval lékaře.

mojitek

Panenko,nevim z ceho mate to boleni,ale me kdyz boli bricho tak si vezmu Febichol(jsou to takove pruhledne kulicky-dela se to z kravské žluči) a vzdycky mi to pomuze. Nebo pomuze taky nejaky cisty alkohol-vodka,gin,rum(p­ravy)slivovice­..

mojitek

tak jakpak jste to Panenko vyresila s tim bolenim?

ten který je

Ještě mně napadlo panenko dát si malou skleničku plzenského piva.To je na trávení.

panenka

Ty Miroslave perlíš 🙂

panenka

Já jsem toho Hanulko právě moc nesnědla z každého malou lžičku ale jak připravuješ jídlo aby bylo dobré ochutnat ho musím a protože nejsem zvyklá moc jíst (někdy nejím vůbec) tak z toho mě asi začalo to břicho bolet.

panenka

Prodejnu s čaji tu je, ale až do Ledna už mají zavřeno .Zkusím si zajet u nás do lékarny a zeptat se na ty semena popřípadě aby mi doporučili co mi může taky pomoci.

panenka

Na ty semena anděliky se poptám u nás v lékarně a vyzkouším díky Quentosi snad mi to pomůže

quentos

pomáhají určitě, mám jich doma pytlík a vždy po něm při střevních potížích sáhnu. Jen je otázka, jestli mimo chemii disponují i takovýmito přírodními prostředky…