Zlatý

Co pomáhá na bolest břicha?

Dobrý den dnes si připravuji chlebíčky, jednohubky, konak, bramorový salát,a obaluji řízky jak jsem si vše připravovala abych měla vše dobré tak jsem z každého ochutnala trošku.Ted mě hrozně moc rozbolelo břicho nakapala jsem si Algifen a nepomohlo mi to .Můžete mi prosím poradit co mi může pomoci?známá mi poradila vypít mátoý čaj mám toho do večera docela ještě dost a ráda bych si to dnes vše dodělala abych už zítra nemusela nic dělat děkuji za rady.
Doplňuji:
Těhotná Miroslave nejsem :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a nejsi těhotná? Včera byla středa ♀♂☺
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Doplňuji:
Jsou zde dvě možnosti, buď ti jde špatně kalendář a tudíž nic nebyo nebo bylo a ještě o tom ani nevíš ☺☺☺☺☺☺☺
---------------
Ne vážně. Zkus v lékárně smectu. Je to prášek, který se rozpustí ve vodě a vypije. Když je člověku špatně, pomůže to, jestli i na bolení břicha nevím.

Další odpovědi:

Zlatý

Chtěl jsem panenko poradit také mátový čaj.

Zlatý

Já bych šla na procházku.
Já ani nevím ,jakou mám tedy výhodu, že nic neochutnávám .
Doplňuji:
Myslím,že jsi jen přeplácaná z toho ochutnávání.Chce to pohyb a vytrávit a už nic nejíst .Pij jen vodu Toto pěkně brzo začíná.Co budeš dělat o svátcích? Chce to opravdu s rozumem a neplácat sladké a mastné a vše dohromady/to ty ale jistě víš/

Zlatý

zkuste se poptat v lékárně, zda nemají semena anděliky. Jsou na bolest břicha přímo zázračná. Než je slijete, měla by se pět minut vařit ve vroucí vodě (cca jedna kávová lžička na 1/4 l).
Doplňuji:
možná bych mimo lékárny zkusil i nějakou specializovanou prodejnu čajů, máte-li poblíž.

Bronzový

Těžko léčit, když se neví co a jak. Můžou to být zaražený pr.., pak by byla dobrá ta procházka.Ale taky to může být slepák a řada jiných bolestí břicha a to bych doporučoval lékaře.

Zlatý

Panenko,nevim z ceho mate to boleni,ale me kdyz boli bricho tak si vezmu Febichol(jsou to takove pruhledne kulicky-dela se to z kravské žluči) a vzdycky mi to pomuze. Nebo pomuze taky nejaky cisty alkohol- vodka, gin, rum(pravy)slivovice. .

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

tak jakpak jste to Panenko vyresila s tim bolenim?

Zlatý

ten který je

Ještě mně napadlo panenko dát si malou skleničku plzenského piva.To je na trávení.

Zlatý

panenka

Ty Miroslave perlíš :-)

Zlatý

panenka

Já jsem toho Hanulko právě moc nesnědla z každého malou lžičku ale jak připravuješ jídlo aby bylo dobré ochutnat ho musím a protože nejsem zvyklá moc jíst (někdy nejím vůbec) tak z toho mě asi začalo to břicho bolet.

Zlatý

panenka

Prodejnu s čaji tu je, ale až do Ledna už mají zavřeno .Zkusím si zajet u nás do lékarny a zeptat se na ty semena popřípadě aby mi doporučili co mi může taky pomoci.

Zlatý

panenka

Na ty semena anděliky se poptám u nás v lékarně a vyzkouším díky Quentosi snad mi to pomůže

Zlatý

quentos

pomáhají určitě, mám jich doma pytlík a vždy po něm při střevních potížích sáhnu. Jen je otázka, jestli mimo chemii disponují i takovýmito přírodními prostředky...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.