zjentek

Co počít si, když v jednu chvíli miluji Natalii Lopez Ortega a rovněž Jennu Ortega? 😮

Jenna je fajn mladá dáma a Natalie její krásná maminka takže jistě chápete je to celé jako by trošku komplikované. Děkuju.

Kelte, za očním taky? 😮

Nejlepší odpověď
Kelt

Je to jedno, kterou máš jako masturbační idol. Nastěhuj si je k sobě a ony se dohodnou, když je zvládneš. Nebo se nastěhuj ty k nim. A nebo zajdi za psychiatrem, sexuologem a za očním.

Další odpovědi
aliendrone

Mohl bych ti to rozebrat z fyzikálního hlediska a ukázat ti, že společná současnost NEEXISTUJE (víš jak, Einstein) a tudíž žádný problém nemáš (jen si ho představuješ).

Nicméně z praktického hlediska chápu tvé dilema. Bohužel se na tebe provalilo, že NEJDE JEN o tyhle dvě babuchen, nýbrž v zásadě o značně velkou část CELÉ MNOŽINY ŽEN. Hele, jakmile dojde na velké soubory dat, tak do hry vstupuje STATISTIKA a její zákony. Možná by tedy bylo lepší, kdybys na to šel z druhého konce a řešil jen ty babuchen, které NEMILUJEŠ. Tím bys problém ZNAČNĚ ZJEDNODUŠIL a dost možná by se tím objevilo (nyní neočividné) ŘEŠENÍ. 🙂

No a protože vím, že jsi zjentek, tak pro tebe mám i ALTERNATIVNÍ postup https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wHCNiDPQij0&ab_chan­nel=KaterinaVec­sey ! Jsem prostě nejkrásnější, co nadělás. 😄 😉

Disraeli

Myslím, že nic. Fantazie můžou být různé a o čem chtějí… takže na tom nezáleží. Sni o čem chce a klidně zapoj i další.
Na ty Ortegy to asi nemá žádný vliv. ;)

Tys zradil Emmu? Anebo máš jen velké srdce, což? Kašlat na (fantazijní) monogamii. :D

Ahmed Ahmed

Mužu té ujistit že si to jen myslíš . Ty totiž nejsi schopen milovat. Pořád máš nastrazene jen to pero. Jen využivat a hrát falešnou roli,masku dle toho jak se ti to právě hodí

Kelt

Očního navštiv pokud je mezi vámi velký věkový rozdíl. Pokud se ale učí spát v truhle a ty bys mohl získat nějaké peníze v blízké budoucnosti, tak není potřeba.j