Miroslavst

Co plánujete na víkend?

Zítra je pátek, tedy konec pracovního týdne. O víkendu by se mělo zlepšit počasí. Co plánujete?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já budu o víkendu plánovat co bude ve středu.

Další odpovědi
anonym

já výlet:D tak pokud se v pondělí neozvu tak jsem v pr… i s navigací

salsa verde

to co obvykle: tvrdě odpočívat a v mezičase…ale už jsem to tu někde psala tak co bych se furt opakovala 🙂

Gollumek.88

odpočinek, spánek, radosti x), asi nákupy… jako vždycky, bude zima, nechce se mi nikam chodit.

Michal

Ještě nevím,asi budu pracovat,měnili nám okna,takže bude práce habaděj.

quentos

nic zvláštního neplánuju. Měl jsem jet do Babic u Hradiště na turnaj, ale když jsem tak zaválel v Brně a stihl se tam kvalifikovat na MR, tak na to prdím ;{)> možná vyrazím na houby, peníze nejsou a není pomalu co žrát ;{DD> těžké časy pár dní před vejplatou.

kamoška

Co plánuju?Budu čekat až co,nebo kdo přijde,nebo někam vyrazím na kole..