Pokročilý

Co očekáváte od svých mobilních telefonů?

Jste toho názoru že mobil je jen od toho aby z něj bylo možné volat a psát SMS nebo si potrpíte na funkce jako jsou např. Android a wifi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Aby nebyl vybitý v případě,že já nebo někdo v okolí potřebujeme pomoc...

Další odpovědi:

Stříbrný

priorita č. 1 - baterka, č. 2 - mechanická odolnost...

koupil sem si takovou tu srandu od samsunga, abych na tom měl wifi a gps a byla to moje největší blbost. má to prý ten "rychlejší" procesor, na internet se na tom dívat nedá, od toho mám noťas, na fotky jsem náročnější, proto mám dobrý foťák, na filmy se na tom dívat nedá, hry mě nebaví a nemám na ně čas, navigaci se na tom použít nedá. jediné, čím sem si jist je, že to musím skoro každý den nabíjet, protože dotykový a velký displej docela dost žere. brzo to poletí do bazaru...

Zlatý

..aby vyzváněli pouze mezi 8.00 a 9.30hod ..a pak ještě možná mezi 14.30 a 16.00hod ..tečka ,)
Doplňuji:
nemachruj že máš mobil s procesorem ,D)))

Zlatý

Podobných otázek tu bylo už hafo - proč zakládáte furt nové a nové dokola?
Mimochodem, Android není funkce - je to pouze operační systém (podobně jako Symbian, Windows Phone, iOS apod.).

Stříbrný

mám starší nokii a stačí mi,na volání a SMS stačí i starej telefon ,hlavně pokud je funkční.K čemu nějakej chytrej telefon.

Zlatý

Telefon bez internetu je jako člověk bez levé ruky .... jde to, ale není to ono ... a chytré Android, iOS a jiné telefony jsou od toho aby internet zprostředkovali v té nejpohodlnější formě ovládání.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.