annas

Co nejraději fotografujete? Máte starou fotografii, o niž byste nechtěli přijít? Sto let stará fotka…

Dne 22. 8. 1908 se narodil Henri Cartier-Bresso, francouzský fotograf považovaný za zakladatele moderní fotožurnalistiky. Jeho přístup k zachycení „rozhodujícího okamžiku“ ovlivnil mnoho následujících generací fotografů.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mám,svoji mámu v moravském kroji.Jinak fotografuji vše co mě zaujme a co se mě zalíbí.
Například.
http://img.na­dapenny.com/t20/112­35/nadap031949988­200232.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/112­35/nadap033832967­960237.jpg

Další odpovědi
Drap

Nefotografuji mnoho. Pokud ano, tak většinou přírodu, život kolem sebe a občas i nějakou situaci, která je pro mne zajímavá.
Mám několik fotografií o které bych nechtěl přijít. Sto let starpo bohužel žádnou, jen jednu kopii fotografie na které je má babička, kterou jsem nikdy neviděl. Zemřela mému otci v sedmi letech

led

Fotografie som si aj sama vyvolávala a zväčšovala. Teraz (tento rok) som sa konečne pustila do záchrany negatívov digitalizovaním. Vďako tomu sa podarilo opraviť aj poškodené negatívy, alebo so zlým osvitom.

Deli

Nejvíc a nejradši fotím naše děti.
Mám staré fotky, které miluji – třeba s mojí babičkou, mého tátu, když byl ještě fit…
Před lety se mi povedla úžasná fotka moře a nebe před bouří, barvy byly neskutečné.
Letos se mi také povedla pěkná fotka při západu slunce po bouřce – koukněte:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­35/nadap084045515­680232.jpg
Orlická přehrada.

Kerberus

Dědo Petře i Deli, děkuji za krásné záběry. Nastavím si postupně jako pozadí na plochu.