Ucetni

Co nejcasteji kupujete na vanocnich trzich?

co nejcasteji kupujete na vanocnich trzich

Zdravim,

co nejvice kupujete jako darky nebo jen tak pro radost na Vanocnich trzich.
Vonne svicky, darkove sety, hrnicky?

Budu rad za kazdou odpoved.

Nejlepší odpověď
Drap

svařák

Další odpovědi
hapiky

Ono už jsou vánoce? To jsem musel spát hodně dlouho.
Hezké vánoce!
Ponejvíce kupuji vánoční zboží.

led

Pripravujem sa na letné prázdniny, ale také „hriatô“ (varené víno) neuškodí ani v prítomnosti vianočného Mrazíka.

Malvína

Grog, punč a svařák – to je moje! Miluji Vánoce, jejich atmosféru. Úplně se v tom vyžívám 🙂 Dále si kupuji perníčky, perníkovou chaloupku, skleněné ozdoby české výroby, pamětní mince, jmelí, sem tam svíčky, vánoční věnce, … Je toho opravdu spousta a nemůžu se dočkat, až tento nádherný čas opět nastane 🙂

nyjono

Nejčastěji nic.

aliendrone

Zdaleka nejčastěji tam „nakoupím“ rýmu, protože je navštěvuji pouze jakožto taxikář/nosič/děvka pro všechno rodinných milostdámiček. :(

Ani ten blbej svařák si přitom nemůžu dát, když řídím! O tom, jak dlouho dokáží ženský stát u JEDNOHO stánku ti snad nemusím vykládat. :( A když jich tam je třeba 30–40… ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2Q_ZzBGPdqE

Emefej

Nic!

ivzez

Nic.
Předražené věci nekupuji.