Avatar uživatele
Miroslavst

Co na to řeknete?

Já jedině toto: A do pr…e!!
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211003-vedci-uz-jsou-krok-od-vynalezeni-ctecky-lidskych-myslenek.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, aramah, iceT před 4977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Marsyas

Myslím že na to nebudu muset říkat vůbec nic, aby se ostatní dozvěděli, co si o tom myslím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

v tuto chvíli by se mi hodilo umět číst myšlenky druhým,nebo aspon těm co mají tak malinké ego a léčí si ho na ženách protože jsou ve skutečnosti zbabělci,to by bylo počteníčko,třeba ve smyslu:já jsem tak malinký a zbytečný,a neschopný že nemůžu ani veřejně vystoupit protože se stráááášně bojím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Číst myšlenky podle mne už dávno uměl předseda národního výboru v obci, kde máme už dlouhá léta chalupu. Vždycky, když vyzýval místní občany na sobotní neplacenou brigádu, končíval svoje hlášení se slovy „a vy mně taky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

O tohle fakt nestojíme! Už tak nás sledují všude kamery- na ulici, v práci, v obchodech a ještě někdo bude sledovat naše myšlenky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

To je hrůza,stačilo by se jen juknout do mé mysli a jsem rozvedená.Snad to potrvá ještě nějaký ten rok.....:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

I bez přístroje dokážu odhadnout myšlenky úředníků či prodavačů v okamžiku, kdy něco požaduji. A co politici? Těm bych do hlavy raději nekoukala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek