Miroslavst

Co na to řeknete?

Já jedině toto: A do pr…e!!
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211003-vedci-uz-jsou-krok-od-vynalezeni-ctecky-lidskych-myslenek.html

Nejlepší odpověď
Marsyas

Myslím že na to nebudu muset říkat vůbec nic, aby se ostatní dozvěděli, co si o tom myslím.

Další odpovědi
anonym

v tuto chvíli by se mi hodilo umět číst myšlenky druhým,nebo aspon těm co mají tak malinké ego a léčí si ho na ženách protože jsou ve skutečnosti zbabělci,to by bylo počteníčko,třeba ve smyslu:já jsem tak malinký a zbytečný,a neschopný že nemůžu ani veřejně vystoupit protože se stráááášně bojím

dudu

Číst myšlenky podle mne už dávno uměl předseda národního výboru v obci, kde máme už dlouhá léta chalupu. Vždycky, když vyzýval místní občany na sobotní neplacenou brigádu, končíval svoje hlášení se slovy „a vy mně taky“.

BEAES

O tohle fakt nestojíme! Už tak nás sledují všude kamery- na ulici, v práci, v obchodech a ještě někdo bude sledovat naše myšlenky!

aramah

To je hrůza,stačilo by se jen juknout do mé mysli a jsem rozvedená.Snad to potrvá ještě nějaký ten rok.....:D

verka

I bez přístroje dokážu odhadnout myšlenky úředníků či prodavačů v okamžiku, kdy něco požaduji. A co politici? Těm bych do hlavy raději nekoukala.