Co na sebe?

Co si obléci k zavěrečné zkoušce na střední škole?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tak já měl kdysi u maturity sako, pod tím pěknou košuli, plátěné kalhoty a mokasíny. Sako jsem si stejně sundal, bylo vedro, sloužilo spíš pro dojem ;{)>
Jste-li žena, vemte si minisukni a odmaturování máte zaručeno :{D>

Další odpovědi:

Stříbrný

tak kluk to má jasně dané
U holek je víc možností - já měla společenské kalhoty a bílou halenku s krátkým rukávem, bylo strašné vedro. Ale spolužačky měly i šaty nebo sukně ke kolenům/vhodná délka (mini bych nezkoušela - je jedno co se líbí pánům mužům, ale za a to u takové zkoušky vypadá dost lacině a za b je sice pěkné, že se za vámi každý chlap otočí, ale dost nepohodlné, ale je to na každém, kdo se chce bát i jen pohnout, aby něco nevhodně nevykouklo při zkoušce nebo na potítku... my jsme při čekání seděli na židlích a často i na lavicích, takže mini nee)
Jinak určitě ne džíny, ale to je snad jasné =)
Hodně štěstí! =)

Zlatý

Já měla k maturitě kalhotovej kostým, pod ním obyčejný jednobarevný slušný tričko ke krku. Jinak holky měly sukně a halenky, nebo šaty. Určitě spíš něco decentního, žádný výstřihy až do háje nebo minisukně... a hlavně pohodlnýho, u zkoušky je potřeba se cítit dobře a ne dumat nad tím, co kde táhne nebo co kde vylejzá.
A kluci měli do jednoho obleky... tam si moc není co vybírat.

Zlatý

Rozhodně oblek, kravata u kluka. Holka odpovídající společenské oblečení, minisukně a podobné "diskotékové" výstřelky jsou zbytečná provokace. Kvalitní image dělá svoje, přináší plusové body. Takže doporučuji neriskovat! ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.