Boy 13

Co myslíte, že následuje po smrti??

Já si myslím, že následovat něco musí, protože třeba když skočí sebevrach z okna ze 7 patra, tak když skočí tak vnímá jak padá, a až dopadne, tak je mrtvý, ale něco musí ještě následovat ne??

Nejlepší odpověď
mosoj

Pohřeb.

Další odpovědi
Drap

O tom co následuje po smrti, nejsou žádné důkazy. Takže kdo věří může si představovat cokoli co bude následovat.

anonym

Po smrti nic už nenásleduje,jen chabý odpočinek po životě chlapče.Duše odejde i stělem do věčných lovišt.
Nic na světě nezmění smrt v život.A tak to jde po staletí až jednou vše skončí ouplně,.
Jugar

anonym

To prozradim a plno lidí bude páchat sebevraždy, aby tam byli též. Neřeknu to nikomu.

Kelt

A jak víš, že vnímá a co vnímá, když skáče z toho 7. patra? Vlastní zkušenosti a představy, to je něco úplně jiného. Když usínáš, uvědomuješ si jak ležíš a pak možná nějaké sny a vstaneš, abys vykonal potřebu. A spánek je pozvolná cesta, zatímco smrt je tato cesta v rychlé míře. A člověk často si nepamatuje ani, co bylo v noci a to mu mozek pracuje, při smrti mozek nepracuje. Frekvence mozkových vln je nulová.