Avatar uživatele
VampGirl

Co myslíte, že je lepší? Šaty si půjčit nebo koupit?

Ráda bych vás požádala o radu. Jak už jsem psala v jiné otázce, čeká mě maturitní ples a sháním šaty. Mám ale dilema, jestli si je mám jen půjčit nebo rovnou koupit. Po mém maturitním plesu jsem pozvaná ještě na jeden, takže bych musela shánět šaty znovu. Když tak koukám na ceny půjčovného, přijde mi, že by se pomalu vyplatilo šaty koupit, než platit půjčovné dvakrát… Co si myslíte vy? Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

šaty bych si raději koupila (zůstanou Vám i na jiné příležitosti) u půjčených je riziko poškození a musela by jste je nahradit, tak by jste platila třeba i dvojnásobnou částku..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MILAN1961

copak už potom nikam chodit nebudete vždyt jste mladá užívejte si život dokud to jde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

podle toho jaké šaty – pokud chceš na svůj maturiťák princeznovské šaty s obručí, tak půjčit. Pokud chceš nějaké moderní, splývavé šaty, tak nejspíš koupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Mám černé sako z tanečních, v nim jsem odmaturoval, přijímačky a všechny zkoušky na VŠ absolvoval, na promoci měl, na svatby, na pohřby, do kanceláře, na školení a dnes ho chystám pro sebe do rakve. Jo, to byl materiál. Závěr ? Asi koupit, využiješ při dalším studiu i jinde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek