Jakub

Co myslíte, může havárie ropné plošiny v Mexickém zálivu ovlivnit kvalitu vody v Golfském proudu?

Vzhledem k tomu, že Golfský proud má počátky v Mexickém zálivu a jeho vliv na podnebí v severozápadní Evropě je neoddiskutovatelný, mohla by se uniklá ropa jeho pomocí dostat až do blízkosti Anglie a ovlivnit negativně životní prostředí, případně změnit jeho teplotu a ovlivnit tak počasí v celé severozápadní Evropě. Jaký na to máte názor.

Nejlepší odpověď
anonym

„Dizkuze“ na toto téma tady už proběhla,přesněji – mihla se.Flíček by zcela jistě ovlivnil klima,jde o to kdy, a jak.Všechno se vším souvisí.To jen bolševik nadutě vyřvával,že poručíme.A v pod­statě je to stále stejné.Prachy. Děláme všechno možné,abychom se zlikvidovali.S nad­sázkou – Homo sapiens?-čert ho vem,ale vzali bychom,už sebou bereme nevinná stvoření.
Ten flek – je ilustrující,že tady padly názory ve smyslu – to je daleko,to se mě netýká.
A tak trocha bombastičnosti:„Nep­tej se,komu zvoní hrana.Tobě zvoní“.