Co myslíte,jak dalece „jede“ černý trh s lidskými orgány?

Jistě to je naprosto všední,každodenní záležitost.
Dokázali by jste rozchodit skutečnost,že máte třeba! ledvinu nějakého vykuchaného nešťastníka?
Tu ledvinu by jste samozřejmě nezbytně potřebovali,jak ji­nak.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,pokud by šlo o některé z mých dětí,tak by mi bylo úplně jedno,kde se ta ledvina vzala…(samozřej­mě,že já jsem z obliga,já na to nemám penízky,ale kdybych měla,tak bych neváhala)

Další odpovědi
mosoj

Nemůže se mi to stát. Na to aby se mně to stalo nemám dostatečně tučné konto, pokud se to kontem dá nazývat.

ReHu

Na takové záležitosti raději ani nemyslím.

morče

Nevím ale člověk kdyby nutně potřeboval tak je jedno odkoho ten orgán je