Vicki

Co myslíte,jak by asi vypadala Země bez lidí?(dejme tomu tak za 50 let?).

Nejlepší odpověď
lilibou

já myslím že pořád stejně,za 50 let se toho moc nezmění,jen by přibylo pár stromů a asi by tu byla přemnožená některá zvířata,ale s tím už by si příroda poradila..možná by se jí bez nás trosku ulevilo:)

Další odpovědi
Miroslavst

Hůř než jak vypadala před 50-ti léty než na ni vzniknul člověk.

dudu

http://www.matrix-2012.cz/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=761:co-zstane-na-zemi-po-zaniku-lidstva&catid=71:ka­tastrofy&Itemid=97

anonym

mě jen mrzí že za 50let tu už nebudu

Fred

Nejspis by vsechna zvirata poradala dlouholete oslavy, rostliny taky.

Michal

Chcete slyšet,že líp? Nejsem jasnovidec.