Michal Kole

Co můžu jako rodič dělat, když si moje dcera/syn nabalí holku/kluka kterého nemůžu vystát a po jejich rande je bordel?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Michale to se nestane neboj – toho budeš ušetřen

Další odpovědi
Funna

dát pár facek…a nebo si vážně promluvit…to žáleží na přístupu jaký máš ke svému dítěti…univerzální odpověd při neznalosti prostředí není…

manon

Proč ho nemůžeš vystát? Když si ho vybrala dcera/syn, přemýšlej, co na něm vidí. Nějaké to kouzlo osobnosti by tam být mělo :) A ten bordel dej dítěti uklidit.

bolak

hanulka: myslíš že michal bude tak tolerantní rodič ?