kiky

Co může znamenat pýchání u srdce?

Ahoj může mít anorexie nějakou spojenost s pýcháním u srdce?Co to popřípadě znamená?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pýchání u srdce neznám,ale píchání u srdce souviset s anorexií může.Tělo je nedostatečně živeno nebo vlastně vůbec, vyčerpání organismu může mít logicky za následek mimo jiné i problémy s kardiovaskulárním systémem.

Další odpovědi
Děda Louda

No, to je přece jasný. Pýcha předchází pád.

Miroslavst

Mohl by to být i amorův šíp, třeba.
http://nd01.jxs­.cz/766/183/d292f11900_2­4245568_o2.gif

SajmonModer

Infarkt nebo, že stojíš nebo sedíš křivě.

hanulka11

nebo i zaražené /prdy/větry
ale jestli nejíš ,hubneš zaděláváš si na pěkný problém a postupně ti vše selhává. Vzpamatuj se a neblbni kiky.

sejtanka

Taky zánět krkavice to může být,ale anorexie není žádná sranda,takže neblbni a začni jíst,tělo potřebuje z něčeho čerpat energii.

Hlada

Anorexie a bulimie jsou nejčastější příčinou úmrtí mladých dívek. Jetliže máš anorexii, píchá tě u srdce a zapomínáš pravopis, je to vážné. Jestli se nechceš okamžitě začít léčit pod odborným dozorem, měla bys alespoň vlastnoručně sepsat závěť.

Banshee

taky mě dost často píchá u srdce a z ničeho nic se mi rozbuší srdce… doktor mi řekl že je to ze stresu ale to se mi nezdá.. možná že to má souvislost s těma zádama jak už tady padlo

Salvaje

Může to být ale taky jen, že Tě bolí záda. Ale s tou anorexií fakt neblbni…

Valky

Pýchání u srdce může mít spoustu příčin. Ale ve spojitosti s anorexií bych to nepodceňovala. Tělo je opravdu hodně zatěžováno, jelikož nemá dostatek živin a srdíčko trpí.
V jiném případě se může jednat pouze o blokaci páteře.