Co může být mé fence?

Blbe chodi do schodu, ze schodu v pohode.. zvraci a ma prujmy nekdy z primesi krve (prujem) a mela horecky a udajne ma mozna zanet jater. Do toho neji a sem tam pije vodu. Jidlo ji davam do tlamy kvuli prasku a celkove. Na veterine jsem byl.

Dle ultrazvuku ma neco jakoby kuloviteho tvaru v jatrech.. ale nebylo to poradne videt. Ma vic bilych krvinek a neco spatne s krvi.

Veškeré informace mám z veteriny.

Nejlepší odpověď
iceT

Na veterině jsem byl…
A veterinář ti řekl co?

Další odpovědi
ivzez

Záleží-li Vám na ní, nebudete se ptát
v internetu (přes který nikdo vyšetřovat neumí),
ale s důvěrou se znovu obrátíte na veterináře.
(Nebo si najdete jiného.)

Drap

Nikdo po netu neni schopen určit diagnozu lépe než veterinář při prohlídce. Příčin problémů může být hned několik

zjentek

Cokoliv! Chronické, akutní, co my víme? Může být i otrávená, stejně jako třeba velmi stará…