mates99

co musím udělat pro to abych mohl udělovat znalecké posudky motorových vozidel??

musím být soudní znalec?? případně jde to vystudovat pomocí nějakého kurzu?? nemůžu nikde najít informace.

kurz pro znalce?? hledal jsem a našel jsem pouze dvouleté studium v Brně.
Myslím určitě soudního znalce v oboru oceňování vozidel.

Odpovědi
hanulka11

včera ti bylo odpovězeno, proč se ptáš znova?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-musim-udelat-pro-to-abych-mohl-udelovat-znalecke-posudky-motorovych-vozidel