Pokročilý

Co motorkářům vadí na traktorech?

Někde jsem četl, že největším nepřítelem motorkářů jsou řidiči osobáků (plechovkáři) a také traktory a zemědělské stroje. Osobáky chápu, ale proč motorkářům vadí traktory a zemědělské stroje?
Doplňuji:
Tak to doufám, že se o mě nějakej vypatlanec na dvou kolech nerozmázne, až budu třeba vyjíždět z pole :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne všem vadí zemědělské stroje.
Těm "mistrům" na dvou kolech vadí jejich rozměry i rychlost při jejich "spanilé", motorkářské jízdě. ;-)
Doplňuji:
Někteří se totiž rádi předvádějí a mají pocit, že silnice je jen pro ně. Naprosto logicky musí přece traktor na úzké silnici vadit více autobusu za ním. Jenže autobusák to zvládne v pohodě, šílený motorkář už ale nemusí :-D

Další odpovědi:

Pokročilý

Traktor je skutečně největší nepřítel motorkáře... Ono představ si 5 km dlouhou rovnou silnici, ty jedeš 250 km / h a uprostřed té silnice najíždí traktor na pole... Za půl roku tam budeš mít pomníček...

Prostě traktor je pomalý, široký (špatně se předjíží), odbočuje na místech kde by to člověk nečekal a ještě pří výjezdu z pole na silnici nechá hroudy bahna, které jsou pro motorkáře také velmi rizikové...

Pokročilý

Už si viděl kombajn na silnici ? !

Stříbrný

jede pomalu (ikdyž dneska jsou traktory co bez problémů jedou 110km/h) ,blbě se předjíždí,mnohdy to vybočuje do dalšího pruhu,je po nich bordel na silnici atd.....

Bronzový

Protože jezdí pomalu a dělají naschvály. Když vidím v dálce tratkor, tak okamžitě brzdím jak o život. Když jede normálně a pustí mě, tak mu poděkuju a jedu, ale pro jednoho jsem si dokonce na ten traktor vyběhnul, když kličkoval a nechtěl mě pustit a málem mě srazil. Prostě počkal na křižovatku, postavil jsem stroj a vytáhnul si ho. Kvičel jak prase >:-)

Diskuze k otázce

Pokročilý

Blecha

Není to kvůli tomu že jedou pomalu, ale kvůli tomu, že když vyjíždí z pole nechávají špínu na silnici. Když tu špínu potká motorkář v zatáčce, tak to má spočítaný a už se může jenom modlit... To samý s olejem v zatáčce.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.