Michal Kole

Co mohla dělat před poliklinikou soukromých lékařských ordinací rychlá žlutá sanitka zdravotnické záchranné služby ?

Převozy přece zajišťují bílé sanitky.

Nejlepší odpověď
www

Od nutného zdravotního zásahu ap., až třeba po soukromou návštěvu cokoliv. Barva sanitky v tom případě není rozhodující.

Další odpovědi
marci1

Bílá sanitka je typu A1 a A2 a slouží především k převozu nemocných, raněných a rodiček. Žluta sanitka B slouží již k záchraně osob. Má ve vybavení defibrilátor-kardiostimulátor apod. Sanitka typu C je již taková mobilní jednotka intenzivní péče nebo resuscitační vůz.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sa­nitka

mosoj

Lékař ze sanitky dostával rychlou pomoc.

iceT

I lékaři někdy potřebují pomoc jiného lékaře nebo se udělalo špatně některému návštěvníkovi ordinace.Na barvě sanitky dnes zase tak nezáleží,nebo jo?

Mapel

Při velké rychlosti můžeme vnímat barvu jinou než je ve skutečnosti a díky Murphyho zákonů tato barva zůstala i sanitce. Jak jednoduché.

01Ricco

Zachraňovala tonoucí nahou slečnu, na jejíž záchranu nestačilo technické vybavení soukromé lékařské ordinace.