Avatar uživatele
Ivuuka

Co mi doktor udělá s malíčkem,ktrý jsem si před třemi týdny ukopla a možná byl naštípnutý?

Před třemi týdny jsem si ukopla malíček u nohy o zeď.Bolelo mě to a trochu zfialověl.Teď už fialový není,je normální,ale možná trošku nateklý,nevím jestli tak byl i dříve.Když ho pomačkám na jednom místě mě to bolí.Taky mě to bolí jakoby na boku když na to třeba nějak silněji skočím tam mě to zabolí.Myslela jsem předtím že to přejde ale teď jsem se rozhodla jít k doktorovi,horší je,že už mi možná třeba nějak blbě srost.To mi ho znovu zlomí či co?Fakt mám z toho strach

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

U naštípnutého i zlomeného malíčku na noze pouze doporučí pevnou fixaci náplastí a klidový reřim.
Doplňuji:
Oprava-režim.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Blbě neblbě. Malíček na noze se nefixuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já jsem měla zlomený ukazovák na levé noze a nic mi s ním nedělali a dodnes
mám problém s kolenem, protože jsem chodila po levé straně chodidla – doktora
si nevybereš bolí mě to jako čert v každý botě už 30 let :(
Doplňuji:
jestli budeš mít nějakou omluvenku od lékaře, nebo rodičů, tak určitě necvič pár dnů to bolet ještě bude..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

zafixuje.nebo-li,da do nechodici dlahy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ivuuka

A myslíte že bych s tím mohla zítra ve škole cvičit?Teda,já na to teď fakt vklidu zrovna nebyla,teda ne že bych furt bláznivě skákala,ale normálně chodím a to se tkay namáhá.Ve škole asi budem hrát basket nbeo tak něco tak bych to snad nějak zvládla

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek