zjentek

Co máte v plánu na mezinárodní den demokracie?

Což je dneska. Děkuji.

Odpovědi
anonym

Užívám (si) demokracii plnými doušky neustále, některý den méně, některý den více.

Hufnágl

Píšeš mezinárodní? To patří i u nás? Pokud ano, půjdu si pokleknout na místo, kde kdysi stávala socha Klementa Gottwalda a zavzpomínáme na dobré časy.

anonym

Víte, ze Klement Gottwald poslal mnoho lidí na šibenici, byla architektem stíhání lidí (i hrdinů z dob odboje), pronásledování opozice, desítkytisícové emigrace schopných, svobodmyslných lidí. Zasadil se o plnou podřizenost Moskvě a zločinci Stalinovi a rozesel diktaturu se svými karlínskými kluky pro vlastním občanům. Jeho cílem zakroutit demokracii krkem a vypořádat se s veškerou svobodnou součástí společnosti. Bežte za potomky obětí ve jménu komunismu a řekněte jim, že se jdete pokleknout k tomuto… Poženou Vás svinským krokem.

anonym

To byl Klement Gottwald. Pro mě, jako zastánce svobody a demomracie, zločinec nejvyššího kalibru.

anonym

Hufnálgl: Zmíněná osoba byla zločincem, co má společného s demokracií?

Hufnágl

Havel taky, ten se stal novodobým zločincem v novodobé demokracii.

zjentek

No to máte pravdu chlapi, oba dva… nejlepší je (a život mně to pořád ukazuje) nedělat VŮBEC NIC, abychom nikomu neukřivdili.

anonym

Ale nesmíme zapomínat, kým byl Klement Gottwald. Aspoň vidíte, s kým volíte stejné hnutí, ačkoliv to vidíte zcela jinak. Dodnes nevím, kdo tedy to hnutí volí a co si představuje.