Misak22

Co máte radši – vesnici nebo město a kde bydlíte??

Tím kde bydlíte myslím jen město nebo vesnice,nechci adresu.Já bydlím na vesnici a nikdy bych neměnil.Mam rád klid.:) :) :)
Doplňuji:
Naše vesnice má kolem 1000 obyvatel a máme tu vše,Elektro,Dro­gerie,Potravi­ny,Masokombinát,2 hos­pody,Večerku,Vi­notéku,Pekárnu,Ben­zínku,Půjčovnu
knih (tam jsem nikdy nebyl),Cukrár­nu.Takže si nestěžuju je tu také vše.

Nejlepší odpověď
quentos

každé má svoje; bydlím ve městě s 35 000 obyvateli a oceňuji na něm kulturní vyžití, snadnou dostupnost služeb, prac. příležitostí apod. Nejlepším kompromisem jsou „velké vesnice“ typu Brno ;{)=

Další odpovědi
dudu

My bydlíme přes zimu v okresním městě nedaleko od Brna a léto prožíváme na chalupě s velkou zahradou a bazénem. Střídavě s námi pobývají vnoučata a ta si zde přímo rochní. Před týden si bereme obědy z místního družstva, což si pochvaluje zejména manželka. Zprovoznil jsem starého Pionýra, takže často jezdím i po vzdálenějším okolí, filmuji a fotografuji. V pozici důchodců juniorů si fakt nemůžeme naříkat.

BEAES

Bydlíme v menším městečku, což mi vyhovuje, do přírody to máme kousek i do většího města.

dagry

Já bydlím v menším horském městečku (6000 obyvatel) a je tady nádherně. Krásná příroda, čistý vzduch. Velké město mi vadí kvůli hluku, smogu a množství lidí a vesnice je zase moc intimní. Tam se zase všechno o všech ví a to mi taky vadí. Ale co do počtu pracovních příležitostí, je na tom bydlení ve městě určitě pozitivnější.

FOG

Bydlim v malem mestecku,skoro vesnici – okolo 6 000 stalych obyvatel,v lete vice,az nekoliksetkrat vice navstevniku.
Mam rad prirodu a to je prave zde kolem me,coz se mi tez libi.

roxy52

Já bydlím ve městě a úplně mě to tam zabíjí.Kdyby byla ta možnost jít na vesnici,tak neváhám ani vteřinu.

Jahoda

Já bydlím v Jeseníkách-v malém městečku s cca 3600 obyvateli. A neměnila bych. Máme tu všechno- školu, dvě školky, elektro, obchodní centrum, nejmíň 10 obchodů s potravinami, benzinu, multikino (to se sice ještě staví, ale budeme tu mít 4D kino a 3D kino ;o)), pekařství, diskotéku, optika, fotografa, pizzerii a dalších cca 5 restaurací, tiskárnu, papírnictví, drogerii TETA, vinotéku, hospůdky, nonstop, kluziště, knihovnu, cukrárnu apod. Takže já odchod z tohoto městečka zatím neplánuji ;o). Navíc, 26 kilometrů od našeho města je Jeseník, kde je fitness, koupaliště, sauna apod.

st.ovce

Já pocházím ze 70ti tisícového města,ale už dvacet let jsem na vesnici s 500ti sty obyvateli,8km od rodného města.Naprosto jsem si zvykla,do města bych nechtěla ani za nic…to je věc názoru,povahy,za­ložení…

panenka

Bydlím ve městě s 3600 obyvateli a jsem ráda že tu bydlím protože je tu opravdu vše.(Pizzerka,Ben­zinka,4 obcho­dy,Škola,ŠKOL­KA.....takže bych neměnila

oskar

Bydlim na vesnici,vlastně za,je to samota ve městě bych,asi zahynul.

anonym

bydlím ve městě s 12.000 obyva­teli(město skla)a mám to 50m do lesa.(je to takové zahradní město).

ReHu

Já bydlím 6 let na vesnici cca 6 km do centra 100 tis města a jsem spokojená. Klídek, pohoda a na kulturu to je také kousek, dá se i taxi.