Pokročilý

Co máte radši - vesnici nebo město a kde bydlíte??

Tím kde bydlíte myslím jen město nebo vesnice,nechci adresu.Já bydlím na vesnici a nikdy bych neměnil.Mam rád klid.:) :) :)
Doplňuji:
Naše vesnice má kolem 1000 obyvatel a máme tu vše, Elektro, Drogerie, Potraviny, Masokombinát, 2 hospody, Večerku, Vinotéku, Pekárnu, Benzínku, Půjčovnu
knih (tam jsem nikdy nebyl),Cukrárnu.Takže si nestěžuju je tu také vše.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

každé má svoje; bydlím ve městě s 35 000 obyvateli a oceňuji na něm kulturní vyžití, snadnou dostupnost služeb, prac. příležitostí apod. Nejlepším kompromisem jsou "velké vesnice" typu Brno ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

My bydlíme přes zimu v okresním městě nedaleko od Brna a léto prožíváme na chalupě s velkou zahradou a bazénem. Střídavě s námi pobývají vnoučata a ta si zde přímo rochní. Před týden si bereme obědy z místního družstva, což si pochvaluje zejména manželka. Zprovoznil jsem starého Pionýra, takže často jezdím i po vzdálenějším okolí, filmuji a fotografuji. V pozici důchodců juniorů si fakt nemůžeme naříkat.

Zlatý

Bydlíme v menším městečku, což mi vyhovuje, do přírody to máme kousek i do většího města.

Bronzový

Já bydlím v menším horském městečku (6000 obyvatel) a je tady nádherně. Krásná příroda, čistý vzduch. Velké město mi vadí kvůli hluku, smogu a množství lidí a vesnice je zase moc intimní. Tam se zase všechno o všech ví a to mi taky vadí. Ale co do počtu pracovních příležitostí, je na tom bydlení ve městě určitě pozitivnější.

Bronzový

Bydlim v malem mestecku,skoro vesnici - okolo 6 000 stalych obyvatel,v lete vice,az nekoliksetkrat vice navstevniku.
Mam rad prirodu a to je prave zde kolem me,coz se mi tez libi.

Bronzový

Já bydlím ve městě a úplně mě to tam zabíjí.Kdyby byla ta možnost jít na vesnici,tak neváhám ani vteřinu.

Zlatý

Já bydlím v Jeseníkách-v malém městečku s cca 3600 obyvateli. A neměnila bych. Máme tu všechno- školu, dvě školky, elektro, obchodní centrum, nejmíň 10 obchodů s potravinami, benzinu, multikino (to se sice ještě staví, ale budeme tu mít 4D kino a 3D kino ;o)), pekařství, diskotéku, optika, fotografa, pizzerii a dalších cca 5 restaurací, tiskárnu, papírnictví, drogerii TETA, vinotéku, hospůdky, nonstop, kluziště, knihovnu, cukrárnu apod. Takže já odchod z tohoto městečka zatím neplánuji ;o). Navíc, 26 kilometrů od našeho města je Jeseník, kde je fitness, koupaliště, sauna apod.

Já pocházím ze 70ti tisícového města,ale už dvacet let jsem na vesnici s 500ti sty obyvateli,8km od rodného města.Naprosto jsem si zvykla,do města bych nechtěla ani za nic....to je věc názoru,povahy,založení....

Zlatý

Bydlím ve městě s 3600 obyvateli a jsem ráda že tu bydlím protože je tu opravdu vše.(Pizzerka,Benzinka,4 obchody,Škola,ŠKOLKA.....takže bych neměnila

Stříbrný

Bydlim na vesnici,vlastně za,je to samota ve městě bych,asi zahynul.

bydlím ve městě s 12.000 obyvateli(město skla)a mám to 50m do lesa.(je to takové zahradní město).

Zlatý

Já bydlím 6 let na vesnici cca 6 km do centra 100 tis města a jsem spokojená. Klídek, pohoda a na kulturu to je také kousek, dá se i taxi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.