Avatar uživatele
Misak22

Co máte radši – vesnici nebo město a kde bydlíte??

Tím kde bydlíte myslím jen město nebo vesnice,nechci adresu.Já bydlím na vesnici a nikdy bych neměnil.Mam rád klid.:) :) :)
Doplňuji:
Naše vesnice má kolem 1000 obyvatel a máme tu vše,Elektro,Dro­gerie,Potravi­ny,Masokombinát,2 hos­pody,Večerku,Vi­notéku,Pekárnu,Ben­zínku,Půjčovnu
knih (tam jsem nikdy nebyl),Cukrár­nu.Takže si nestěžuju je tu také vše.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

každé má svoje; bydlím ve městě s 35 000 obyvateli a oceňuji na něm kulturní vyžití, snadnou dostupnost služeb, prac. příležitostí apod. Nejlepším kompromisem jsou „velké vesnice“ typu Brno ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

My bydlíme přes zimu v okresním městě nedaleko od Brna a léto prožíváme na chalupě s velkou zahradou a bazénem. Střídavě s námi pobývají vnoučata a ta si zde přímo rochní. Před týden si bereme obědy z místního družstva, což si pochvaluje zejména manželka. Zprovoznil jsem starého Pionýra, takže často jezdím i po vzdálenějším okolí, filmuji a fotografuji. V pozici důchodců juniorů si fakt nemůžeme naříkat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Bydlíme v menším městečku, což mi vyhovuje, do přírody to máme kousek i do většího města.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já bydlím v menším horském městečku (6000 obyvatel) a je tady nádherně. Krásná příroda, čistý vzduch. Velké město mi vadí kvůli hluku, smogu a množství lidí a vesnice je zase moc intimní. Tam se zase všechno o všech ví a to mi taky vadí. Ale co do počtu pracovních příležitostí, je na tom bydlení ve městě určitě pozitivnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Bydlim v malem mestecku,skoro vesnici – okolo 6 000 stalych obyvatel,v lete vice,az nekoliksetkrat vice navstevniku.
Mam rad prirodu a to je prave zde kolem me,coz se mi tez libi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já bydlím ve městě a úplně mě to tam zabíjí.Kdyby byla ta možnost jít na vesnici,tak neváhám ani vteřinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já bydlím v Jeseníkách-v malém městečku s cca 3600 obyvateli. A neměnila bych. Máme tu všechno- školu, dvě školky, elektro, obchodní centrum, nejmíň 10 obchodů s potravinami, benzinu, multikino (to se sice ještě staví, ale budeme tu mít 4D kino a 3D kino ;o)), pekařství, diskotéku, optika, fotografa, pizzerii a dalších cca 5 restaurací, tiskárnu, papírnictví, drogerii TETA, vinotéku, hospůdky, nonstop, kluziště, knihovnu, cukrárnu apod. Takže já odchod z tohoto městečka zatím neplánuji ;o). Navíc, 26 kilometrů od našeho města je Jeseník, kde je fitness, koupaliště, sauna apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
st.ovce

Já pocházím ze 70ti tisícového města,ale už dvacet let jsem na vesnici s 500ti sty obyvateli,8km od rodného města.Naprosto jsem si zvykla,do města bych nechtěla ani za nic…to je věc názoru,povahy,za­ložení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Bydlím ve městě s 3600 obyvateli a jsem ráda že tu bydlím protože je tu opravdu vše.(Pizzerka,Ben­zinka,4 obcho­dy,Škola,ŠKOL­KA.....takže bych neměnila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Bydlim na vesnici,vlastně za,je to samota ve městě bych,asi zahynul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bydlím ve městě s 12.000 obyva­teli(město skla)a mám to 50m do lesa.(je to takové zahradní město).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já bydlím 6 let na vesnici cca 6 km do centra 100 tis města a jsem spokojená. Klídek, pohoda a na kulturu to je také kousek, dá se i taxi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek