Tíšek99

Co Máte Radši?

Nejlepší odpověď
anonym

Krátké otázky

Když tak sleduji úroveň otázek, tak si říkám, pokud možno co nejkratší otázky, kde nehrozí tolik hrubek – viz „raději/Radši“!
V tučném nadpisu a ještě velkými písmeny to fakt tahá za oči.

Další odpovědi
led

Nesnášim odpovedi.cz ! Ani nevím proč jsem se sem přihlašoval/a

Chýba mi tu šiesta možnosť „jiná odpověď“

SellLolAcc

Odpovídat na otázky

misskas

Odpovídat na otázky

rosinka

Nesnášim odpovedi.cz ! Ani nevím proč jsem se sem přihlašoval/a

Tahle odpověď se mi líbí ze všech nejvíce! 🙂

Deli

Krátké otázky

Hlavně zajímavé, ale přečtu si i delší.

samicek333

Dlouhé otázky

Pokud se lidé ptají na něco, co mně jde as zajímá mě to, vím odpověď, tak může být otázka jakkoliv dlouhá…

Janča169

Krátké otázky

Abych je nemusela dlouho číst ale i ,,Odpovídat na otázky,,
Papa

Heřman

Krátké otázky

Krátké a stručné.

Meropa

Dlouhé otázky