Avatar uživatele
Petra09

Co mate radeji,co je pro vas peknejsi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, Heřman, 773038948 před 4457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

letni noce

Rána nesnáším v každém ročním období,fuj!..
Letní noce jsou nejkrásnější z celého roku.Opékání na zahrádkách,delší ponocování,večerní koupání je suprové,cikády..na teplé večery se šíleně těším..jé,už aby to zase bylo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

letni rana

Mám ráda obé, ale pokud se musím rozhodnout, tak dám přednost ránu. Miluji chvíle na chalupě, kdy hned skočím do vody a tělo se probudí a načerpá energii. Než milý přijde z hub, skočím pro čerstvé pečivo, k sousedům pro vejce a mléko, na zahrádce natrhám bylinky. Ke snídani udělám palačinky s naším domácím džemem nebo s vejci a špenátem. Pokud jsou ty houby, tak máme smaženici.
A ty noci, také nádhera. Ty nejkrásnější pro mne bývají v Provence.
Ad Venkovan: Moc hezky popsáno 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

letni noce

Závidím všem, co popisují krásná rána, pro mě je každé ráno hotový očistec, ikdyž jednou na Picundě u Černého moře jsme spali v písku na pláži a na tu noc a probuzení vzpomínám dodnes. Jinak bych ale potřebovala, aby každý den začínal polednem, protože ráno jsem prostě nepoužitelná.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

letni rana

Jednu dobu v létě a na podzim jsem býval v práci okolo 2 hodiny ranní a tak jsem si vychutnával jak se příroda probouzí. A zajímavé byly i pohledy jak se pomalinku z noci objevovaly skupinky zvěře na loukách a polích. Někdy to byly jeleni, jindy laně, divoká prasata jsem raději sledoval z povzdállí. Potom začali křičet ptáci, ve vesnicích chrčet splachovadla a bylo po idilce.
Stejně když jsem přišel z vojny a hodně jsem se pohyboval venku v zimě pěšky, tak zimní rána, když bylo okolo –15°C, v kajině prašan, končil úplněk a postupně se probouzelo ranní rudé slunce to nemělo chybu.
Ale i příchody nocí mají svá kouzla. Zas když bylo potřeba, zůstával jsem v práci až do hluboké noci. A nejkrásnější noci nejsou letní, ale teď zimní, kdy je zmrzlý sníh, mráz jkako hrom a měsíc a hvězdy na obloze. To je skoro i romantické umrznout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

letni noce

a večery, po tom horkém dni z vás spadne no něco příjemného, když si sednu na lavičku dám si pivko je klid svítí hvězdy..
chci si vyrobit pořádný ohniště, tak se těším..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

letni noce

je v nich romantika, teplo, klid…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

letni noce

Ráno už jsem neviděla ani nepamatuji :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

letni noce

Letní noce mám rád,jitra neznám a ranní vstáváni díky bohu již několik let neprovozuju.A jak vidím nejsem sám a to sem moc rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

letni rana

Obé je pro mne pěknější!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

letni noce

Teplé letní noce miluju. Často jsem ještě po setmění venku a dívám se na hvězdy… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

letni noce

nadhera,prochazet se do noci za zvuku cvrcku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

letni rana

miluji rána, kdy se příroda probouzí a nikde nikdo jen ptáci začínají štěbetat a jen já se procházím…je to skvělý relax …
a ty rána u moře to je nejskvělejší.­.....procházky po písku kolem moře ,podívaná v přístavech kdy připlouvají rybáři se svými úlovky …vymotávají ze sítí …co si mohu přát krásnějšího

i když ty noci mají také své kouzlo …,ale ráno je vše takové nevinnější

http://img.na­dapenny.com/t20/120­43/nadap004148517­700231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/120­43/nadap004148728­851231.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

letni noce

Protože stanujeme, jsou prázdniny, takže moc nespíme a je super vzduch!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

letni noce

Ale spíš ani jedno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

letni noce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

letni rana

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek