Petra09

Co mate radeji,co je pro vas peknejsi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

letni noce

Rána nesnáším v každém ročním období,fuj!..
Letní noce jsou nejkrásnější z celého roku.Opékání na zahrádkách,delší ponocování,večerní koupání je suprové,cikády..na teplé večery se šíleně těším..jé,už aby to zase bylo…

Další odpovědi
Damiana

letni rana

Mám ráda obé, ale pokud se musím rozhodnout, tak dám přednost ránu. Miluji chvíle na chalupě, kdy hned skočím do vody a tělo se probudí a načerpá energii. Než milý přijde z hub, skočím pro čerstvé pečivo, k sousedům pro vejce a mléko, na zahrádce natrhám bylinky. Ke snídani udělám palačinky s naším domácím džemem nebo s vejci a špenátem. Pokud jsou ty houby, tak máme smaženici.
A ty noci, také nádhera. Ty nejkrásnější pro mne bývají v Provence.
Ad Venkovan: Moc hezky popsáno 🙂

pusinka50

letni noce

Závidím všem, co popisují krásná rána, pro mě je každé ráno hotový očistec, ikdyž jednou na Picundě u Černého moře jsme spali v písku na pláži a na tu noc a probuzení vzpomínám dodnes. Jinak bych ale potřebovala, aby každý den začínal polednem, protože ráno jsem prostě nepoužitelná.:-)

venkovan

letni rana

Jednu dobu v létě a na podzim jsem býval v práci okolo 2 hodiny ranní a tak jsem si vychutnával jak se příroda probouzí. A zajímavé byly i pohledy jak se pomalinku z noci objevovaly skupinky zvěře na loukách a polích. Někdy to byly jeleni, jindy laně, divoká prasata jsem raději sledoval z povzdállí. Potom začali křičet ptáci, ve vesnicích chrčet splachovadla a bylo po idilce.
Stejně když jsem přišel z vojny a hodně jsem se pohyboval venku v zimě pěšky, tak zimní rána, když bylo okolo –15°C, v kajině prašan, končil úplněk a postupně se probouzelo ranní rudé slunce to nemělo chybu.
Ale i příchody nocí mají svá kouzla. Zas když bylo potřeba, zůstával jsem v práci až do hluboké noci. A nejkrásnější noci nejsou letní, ale teď zimní, kdy je zmrzlý sníh, mráz jkako hrom a měsíc a hvězdy na obloze. To je skoro i romantické umrznout.

briketka10

letni noce

a večery, po tom horkém dni z vás spadne no něco příjemného, když si sednu na lavičku dám si pivko je klid svítí hvězdy..
chci si vyrobit pořádný ohniště, tak se těším..

quentos

letni noce

je v nich romantika, teplo, klid…

aramah

letni noce

Ráno už jsem neviděla ani nepamatuji :D

Jikra

letni noce

Letní noce mám rád,jitra neznám a ranní vstáváni díky bohu již několik let neprovozuju.A jak vidím nejsem sám a to sem moc rád.

anonym

letni rana

Obé je pro mne pěknější!

VampGirl

letni noce

Teplé letní noce miluju. Často jsem ještě po setmění venku a dívám se na hvězdy… :)

pizlicka

letni noce

nadhera,prochazet se do noci za zvuku cvrcku

hanulka11

letni rana

miluji rána, kdy se příroda probouzí a nikde nikdo jen ptáci začínají štěbetat a jen já se procházím…je to skvělý relax …
a ty rána u moře to je nejskvělejší.­.....procházky po písku kolem moře ,podívaná v přístavech kdy připlouvají rybáři se svými úlovky …vymotávají ze sítí …co si mohu přát krásnějšího

i když ty noci mají také své kouzlo …,ale ráno je vše takové nevinnější

http://img.na­dapenny.com/t20/120­43/nadap004148517­700231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/120­43/nadap004148728­851231.jpg

lenka.seda

letni noce

Protože stanujeme, jsou prázdniny, takže moc nespíme a je super vzduch!

štamgast

letni noce

Ale spíš ani jedno…

Heřman

letni noce

Meropa

letni rana