frodo1995

Co mám udělat?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat koupil jsem si mobil SAMSUNG REX 80 a když se přes wi-fi připojím na internet,tak se mi odečte kredit za internet, co mam udělat,aby se mi neodečítal kredit?

Odpovědi
Alesh

Zkus prolézt nastavení (připojení), jestli tam není možnost nějak zrušit tohle „duální“ připojování k netu. Jinak těžko říct takhle na dálku. Něco podobného funguje u navigace, u ní se taky musí zakázat používání sítě, takže předpokládám, že tohle je podobný problém. Ale možná, že jsem vedle jak ta jedle.

ixpektix

záleží na operátorovi, zavolej na něho, pravděpodobně ti tam naskočí automat, vybereš příslušnou volbu, mělo by to být něco ze sítí,připojením,…

anonym

Dje prioritu připojování na wifi 1 a na net přes operátora přiřaď 2. Úplně nejlepší je žádné automatické připojení, ale v menu, nastavení zvolit „Vždy se zeptat“ (tak nějak) a pak si budeš moci vybrat připojení, zda wifi nebo operátora.