Pokročilý

Co mám pod kůží?

Mám pod kůží (nebo v kůži) v oblasti břicha malou tvrdší kuličku. Nezvětšuje se, ani nezmenšuje. Bolí pouze pokud jí silně stisknu. Mám jí asi tak rok.
Jak se jmenuje? Z čeho je utvořená? Mám s tím něco dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Muže to byt gangliom,maly tukovy nador,je nezhoubny.

Další odpovědi:

Zlatý

Pro cecilii: Jak to můžete vědět takto na dálku??? Jste vědma?
Bohužel infante, bez odborného vyšetření nelze jednoznačně určit co máte pod kůží, z čeho je bulka tvořena a jediné na co lze odpovědět je co s tím dělat. Zajít k lékaři a nechat odborně vyšetřit.

Zlatý

Bezte na kozni,na dalku diagnoza neni to pravyorechovy.

Bronzový

Taky si myslím, že byste měl navštívit lékaře. Teď vám tady něco napíšu. Moje nevlastní teta se šíleně bála doktorů, v životě u žádnýho nebyla. Ona byla trochu jednoduchá - odmítala se umývat, uklízet, v bytě měla smrad, bordel,atd... Před dvěma lety mi babička (její nevlastní sestra) říkala, že si teta našla v břiše bouli, ale že k doktorovi jí nedostane. Teta si prý tu bouli masírovala, aby jí zmizela. Jenže to se nestalo. Během pár měsíců zhubla o minimálně 50 kg (měla asi 80 kg) Půl roku chodila po městě jak smrtka a lidi se jí báli. Já utíkala, když jsem ji viděla. Loni v listopadu jednoho dne přišla babička, že je teta asi mrtvá. Dlouho nevycházela z bytu, když se šel na ní taťka podívat, tak ležela v posteli, ale prý dýchala. Po dalších dvou dnech opět přišla babička, že teta už asi nedýchá. Taťka se na ní šel opět mrknout a když viděl, že nedýchá, tak zavolal záchranku. Ti, když ji odkryli, tak tam málem všichni omdleli (krom lékaře). Teta měla v břiše obrovskou hnisavou díru, všude se válely krvavý hadry. Lekař řekl, že to je na zavolání policie. Ta přijela a ti řekli, že je to na kriminálku z Prahy. Ti taky přijili, všechno si fotili a když ji uviděli, tak jen suše řekli, že je to aspoň půl roku starý a že nemají co řešit. Přijel pohřebák a bylo po všem.

Co z toho vyplývá? Nepište nám, že máte v břiše bouličku a běžte k lékaři. My to tady těžko vyřešíme.

Pokročilý

Dobrý den,

ta kulička může být laicky nazývána "tuková kulička", není to nebezpečné. Osobně jich mám na těle několik. Ale pro jistotu si zajděte k lékaři, ať se Vám na to podívá. Sledujte, zda se Vám kulička nezvětšuje nebo nepobolívá sama od sebe. Na zmáčknutí je většinou, alespoň u mě, citlivá a bolestivá. Jinak ok.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.