Avatar uživatele
infant

Co mám pod kůží?

Mám pod kůží (nebo v kůži) v oblasti břicha malou tvrdší kuličku. Nezvětšuje se, ani nezmenšuje. Bolí pouze pokud jí silně stisknu. Mám jí asi tak rok.
Jak se jmenuje? Z čeho je utvořená? Mám s tím něco dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cecilie

Muže to byt gangliom,maly tukovy nador,je nezhoubny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Pro cecilii: Jak to můžete vědět takto na dálku??? Jste vědma?
Bohužel infante, bez odborného vyšetření nelze jednoznačně určit co máte pod kůží, z čeho je bulka tvořena a jediné na co lze odpovědět je co s tím dělat. Zajít k lékaři a nechat odborně vyšetřit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Bezte na kozni,na dalku diagnoza neni to pravyorechovy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Taky si myslím, že byste měl navštívit lékaře. Teď vám tady něco napíšu. Moje nevlastní teta se šíleně bála doktorů, v životě u žádnýho nebyla. Ona byla trochu jednoduchá – odmítala se umývat, uklízet, v bytě měla smrad, bordel,atd… Před dvěma lety mi babička (její nevlastní sestra) říkala, že si teta našla v břiše bouli, ale že k doktorovi jí nedostane. Teta si prý tu bouli masírovala, aby jí zmizela. Jenže to se nestalo. Během pár měsíců zhubla o minimálně 50 kg (měla asi 80 kg) Půl roku chodila po městě jak smrtka a lidi se jí báli. Já utíkala, když jsem ji viděla. Loni v listopadu jednoho dne přišla babička, že je teta asi mrtvá. Dlouho nevycházela z bytu, když se šel na ní taťka podívat, tak ležela v posteli, ale prý dýchala. Po dalších dvou dnech opět přišla babička, že teta už asi nedýchá. Taťka se na ní šel opět mrknout a když viděl, že nedýchá, tak zavolal záchranku. Ti, když ji odkryli, tak tam málem všichni omdleli (krom lékaře). Teta měla v břiše obrovskou hnisavou díru, všude se válely krvavý hadry. Lekař řekl, že to je na zavolání policie. Ta přijela a ti řekli, že je to na kriminálku z Prahy. Ti taky přijili, všechno si fotili a když ji uviděli, tak jen suše řekli, že je to aspoň půl roku starý a že nemají co řešit. Přijel pohřebák a bylo po všem.

Co z toho vyplývá? Nepište nám, že máte v břiše bouličku a běžte k lékaři. My to tady těžko vyřešíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Dobrý den,

ta kulička může být laicky nazývána „tuková kulička“, není to nebezpečné. Osobně jich mám na těle několik. Ale pro jistotu si zajděte k lékaři, ať se Vám na to podívá. Sledujte, zda se Vám kulička nezvětšuje nebo nepobolívá sama od sebe. Na zmáčknutí je většinou, alespoň u mě, citlivá a bolestivá. Jinak ok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví