co mám dělat, když mě jeden kluk, kterého často vídám na chodbách kope a tluče?

co mám dělat, když mě jeden kluk, kterého často vídám na chodbách kope a plácá? Moji kamarádi, tedy aspoň jsem si to myslela se smějou a já fakt nevim co s tim. Už mě i napadlo, že bych přestoupila na jinou školu, ale přece jen mi dalo práci dostat se na mé prestižní gymnázium a nerada bych jej opouštěla. Také mě napadlo, že bych ho nahlásila třídní nebo si to s nim vyříkala. Ale co kdyby i přesto nepřestal? prosím poraďte. (Ten kluk je kost a kůže a asi o dvacet cm nižší, několikrát jsem mu chtěla rozmlátit obličej, ale rozbila bych mu brejla a musela je plat it, navíc bych porušila řád.

Nejlepší odpověď
bolak

Do držky mu nedávej, ale až ti něco takovýho příště udělá, vraž mu facku, a porádnou. Uvidíš že tví „kamarádi“ se pak místo tobě budou smát jemu. Když to udělá znova, tak mu znova vrazíš facku, ono ho to přestane bavit. Stěžovat si podle mě nepůjde, a když jo, řekneš učitelce že na tebe šahá nebo že do tebe kope a že už nevíš co máš dělat.

Já osobně bych mu i ty brejle rozbil, protože když to nahlásí, tak budeš moct alespoň říct jak tě šikanuje, a odnese to zase jen on. A i kdybys ty brejle fakt musela platit, tak za těch pár stovek to snad i stojí ne? On už pak bude pod drobnohledem, možná chytne i nějakou důtku nebo dvojku z chování, a navíc to že ho zmlátila holka, se sním ponese až do konce základky a jak znám děcka, tak mu to stoprocentně při každý příležitosti dají sežrat. :)

Další odpovědi
kesim

Klu ještě k tomu na gymplu a ubližuje holce? Ubožák!
Nahlas to učitelce.

anonym

Protože – pravděpodobně, nejste schopni se domluvit, máš dvě základní možnosti:

  • vyhýbat se chodbám, kde bys jej mohla potkat (a nebo chodit se ´skupinou´)
  • konzultovat toto jeho nevhodné chování se svou třídní (případně přes rodiče)

___
Fyzickou konfrontaci nedoporučuju (a nejde o ty brýle) – také z konfliktu bys mohla namísto ´poškozené´ vyjít jako agresor.

Nazdar Bazar

Na Stream.cz je pořad Škola Přežití,tam jsou téměř všechny sebeobrané techniky ukázány,podívejte se tam.

Ozzy21

Pepřák 😉

aoaolel

Pockat si ne neho nekde a dat mu do drzky

Irisa

Kopnout do zadnice, ať letí! A pěkně daleko!
Jestli už ani toto nepomůže, máš k dispozici třídní nebo rodiče

ptáč

Pravděpodobně jsi se setkala s psychopatem. Zřejmě vycítil slabost, ví že nemáš tam zastání, kamaráda. V takovém případě je jedna rada. Utíkat od něj co nejdál. Když neumí projevit svoje city jinak než násilím, a bije tě, má patologické změny v mozku, potvrzují to výzkumy. S takovým bude pro někoho těžké žít. Jeho vada o které neví není spojena s nedostatkem inteligence, naopak. Může být až nadprůměrně inteligentní. Lidské city nechápe. Má nějaké závislosti. Utrácí mnoho peněz. Když uvidí nějaké neštěstí, například jde kolem dopravní nehody kde někdo zemře, neotřese to s ním. Doma nacvičuje obličej, mimiku aby vypadal nešťastně. Dobře se přizpůsobuje, takže ho lidé neodhalí jaký je ve skutečnosti. Tato diagnoza je neměnná a nedá se léčit. Najdi si kámošku, kámoše, řekni o tom komu věříš, někdo musí být kdo tě ochrání. Jinak stále platí – utíkat od takových pryč.